IGTV

IGTV na Instagramie jest to nieistniejąca już platforma wideo, która umożliwiała użytkownikom przesyłanie materiałów wideo, trwających nawet do godziny. Obecnie wszystkie filmy wideo znajdują się w jednej karcie. Jest ona widoczna na profilu każdego użytkownika, który dodał choć jeden taki materiał. Znajduje się pod ikoną z przyciskiem odtwarzania. Dodatkowo sekcję wideo można otworzyć, klikając w taką samą ikonę zlokalizowaną na belce na dole ekranu. Ma to ułatwić użytkownikom docieranie do tego typu treści, ponieważ algorytm Instagrama podczas scrollowania podpowiada im materiały najlepiej dopasowane do ich zainteresowań.

Mimo że IGTV na Instagramie miało być prawdziwym hitem wśród użytkowników oraz reklamodawców, nie zyskało tak dużej popularności, jak się tego spodziewano. Stąd też decyzja Instagrama o umieszczeniu wszystkich materiałów wideo w jednej sekcji.

Platforma IGTV wykorzystywana była przez użytkowników do publikowania różnego rodzaju treści wideo, w tym filmów instruktażowych, vlogów, wideorecenzji produktów, challengy na Instagramie, a także filmów z wydarzeń na żywo i wielu innych wydarzeń specjalnych. W ramach IGTV użytkownicy mogli również publikować serie lub cykle filmów, aby zachęcić osoby obserwujące do regularnego odwiedzania ich profilu na Instagramie. W tym kontekście tak naprawdę nic się nie zmieniło, ponieważ użytkownicy nadal mogą publikować takie same treści, lecz nie w sekcji IGTV, ale po prostu w sekcji wideo.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors