Kampanie Facebook i Instagram Ads

Połączenie reklam z organicznym prowadzeniem konta na Facebooku czy Instagramie realizuje doskonale cele zasięgowe i pomaga znacząco budować silną markę.

Ważnym elementem reklamy  jest możliwość wchodzenia z nią w interakcję przez użytkownika, co podnosi wiarygodność reklamowanego podmiotu (tzw. „social proof”).

Czym jest kampania linków sponsorowanych?

Kampania Facebook Ads / Instagram Ads to uniwersalne narzędzie prowadzenia promocji, której celem jest poprawa zasięgu profilu, zwiększenie wskaźnika zaangażowania, sprzedaż, generowanie leadów lub dowolny inny typ konwersji.

Precyzyjne targetowanie

Mechanizm targetowania reklam na podstawie m.in. zainteresowań, lokalizacji, wieku, płci, zachowań, wykorzystywanego urządzenia, języka.

Niski koszt

Wydatki na promowanie nie muszą być wysokie, żeby kampania mogła osiągnąć zakładany poziom rentowności. Rekomendowany przez nas budżet to minimum 10 pln dziennie.

Sześć celów kampanii Facebook i Instagram Ads

Budowanie marki w mdiach społecznościowych jest procesem długofalowym. Posty sponsorowane pomogą w realizacji Twoich celów oraz poprawią wskaźnik zaufania profilu, wspierając tym samym proces powiększania swojej społeczności.

Zasięg

Zwiększ zasięg swojego profilu, docierając wpisem do osób, które są nim zainteresowane.

Rozpoznawalność

Zadbaj o wizerunek Twojego profilu na Instagramie i zwiększ jego rozpoznawalność.

Ruch

Odeślij użytkowników do wybranej przez Ciebie strony internetowej czy sklepu online.

Instalacje aplikacji

Zwiększ liczbę instalacji Twojego oprogramowania wśród użytkowników Instagrama.

Aktywność

Przyciągnij większą liczbę osób, które będą reagowały na publikowane przez Ciebie treści.

Wyświetlenia filmu

Zwiększ liczbę wyświetleń wpisu w formie materiału video, który opublikowałeś na swoim profilu.

Budowanie zasięgu jako efekt uboczny kampanii linków sponsorowanych

Emisja reklam w ramach marketingu efektywnościowego powoduje dodatkowo przyrost osób obserwujących profil firmy, co zwiększa zasięg organiczny postów publikowanych na koncie reklamodawcy.

Unikatowe formaty reklam

Instagram oddaje do dyspozycji szereg kreatywnych formatów reklamowych takich jak: zdjęcia, stories, karuzele zdjęć, format wideo.

Zarówno dla osób prywatnych, jak i firm

Dobrze przemyślana kampania może być kolejnym kanałem przynoszącym korzyści zarówno profilowi prywatnemu, jak i biznesowemu.

Cennik

Chcesz zwiększyć zasięg i wskaźnik zaangażowania pod wpisami?
Wypróbuj posty sponsorowane i dotrzyj swoimi wpisami do szerszego grona odbiorców!

Kampania reklamowa na Instagramie dźwignią sprzedaży

Dobrze przygotowana i precyzyjnie zaplanowana kampania na Instagramie przynosi wymierne korzyści finansowe. I choć jest to fakt, który trudno podważyć, cały czas wiele osób ma opory przed reklamowaniem swoich produktów czy usług w mediach społecznościowych. Warto jednak przyjrzeć się bliżej tematowi promowania Instagrama, ponieważ z roku na rok reklamy w sieci zyskują na popularności i stanowią fundament marketingu internetowego. Reklamowanie swoich postów w Internecie, a w szczególności prowadzenie kampanii na Instagramie w połączeniu z budowaniem zasięgu organicznego to najskuteczniejszy sposób na stworzenie silnej marki, która będzie sprzedawała.

Kampanie reklamowe na Instagramie to gwarancja:

  • zwiększenia rozpoznawalności i zasięgu Twojego profilu,
  • zbudowania zaangażowanej społeczności,
  • poprawy wskaźnika zaufania,
  • dotarcia do osób zainteresowanych Twoją ofertą,

a tym samym wzrostu sprzedaży Twoich produktów czy usług!

Dostępne rodzaje reklam Facebook oraz Instagram Ads

Poznaj najpopularniejsze rodzaje reklam:

  • Reklama w formie zdjęć – zdecydowanie najczęściej spotykany rodzaj reklamy na Instagramie. To posty z estetycznymi i czytelnymi zdjęciami, które mają na celu przykuć uwagę odbiorcy i zachęcić go do zapoznania się z Twoją ofertą. Atrakcyjne wizualnie fotografie mają za zadanie zaprowadzić potencjalnego klienta na stronę lub do sklepu internetowy i namówić go do zakupu produktu/usługi.
  • Reklama w formie wideo – druga najpopularniejsza forma reklamy na Instagramie. Dzięki krótkiej formie wideo możesz pokazać jeszcze więcej i zrobić to w jeszcze bardziej angażujący sposób. Kilkunastosekundowy filmik przyciąga wzrok oraz przedstawia bardzo precyzyjnie reklamowane produkty i usługi.
  • Reklama karuzelowa – stanowi rozszerzenie możliwości wykorzystania oraz łączenia zdjęć i wideo. To dobry sposób na to, by zaprezentować więcej produktów czy usług w jednej reklamie. Reklama karuzelowa może obejmować maksymalnie 10 kart.
  • Reklama w formie Instastory – pojawia się pomiędzy relacjami osób, które dana osoba obserwuje. Tak więc widzi ona Twoje treści w taki sam sposób jak Instastory znajomych, stąd też taka reklama ma naprawdę wysokie szanse na powodzenie.

Prowadzenie kampanii na Instagramie – zrobimy to za Ciebie!

Chcesz zwiększyć zasięg swojego profilu na Instagramie? Marzysz o tym, by Twoja oferta docierała do szerokiego grona odbiorców? Chcesz znaleźć sposób na to, jak zdobyć followersów na Instagramie? Dotychczasowy sposób prowadzenia konta na Instagramie nie przyniósł zamierzonych efektów? Wypróbuj kampanię linków sponsorowanych!

Już za 299 zł otrzymasz od nas kompleksową analizę grupy docelowej i konfigurację postów reklamowych w celu maksymalizacji zasięgów. W ramach pakietu START przeprowadzimy także konsultację budżetu reklamowego oraz skonfigurujemy dla Ciebie 3 reklamy. Przed rozpoczęciem działań zalecamy wykonać audyt konta na Instagramie.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors