Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienia

Złożyłem zamówienie. Kiedy rozpocznie się kampania?

Rozpoczęcie kampanii następuje w ciągu 48 godzin od odesłania kompletnego briefu. W tym czasie nastąpi logowanie Twojego profilu, po czym otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące współpracy wraz z fakturą VAT.

W przypadku przedłużania promocji o kolejny okres – kampania zostaje wznowiona automatycznie. Potwierdzenie kontynuacji  wraz z fakturą otrzymasz w ciągu 48 godzin od opłacenia zamówienia.

Złożyłem kolejne zamówienie. Czy muszę przesłać nowy brief?

Nie. Przy kontynuowaniu kampanii nie ma konieczności przesyłania briefu raz jeszcze, chyba, że w obecnej konfiguracji kampanii aktywności mają zostać wprowadzone odpowiednie zmiany.

Zalecamy aktualizację briefu mniej więcej raz na 3-4 miesiące – w momencie zauważenia wolniejszego wzrostu profilu (wówczas pozwala to „odświeżyć” źródła do pobierania puli, dzięki czemu przywrócona zostaje wcześniejsza dynamika wzrostu).

Gdy aktualizacja briefu będzie konieczna – skontaktujemy się z Tobą z propozycją zmian.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT otrzymasz na adres mailowy podany w formularzu zamówienia w ciągu 48 godzin od opłacenia kampanii.

METODY PROMOCJI

Jaką metodę wykonywania aktywności wybrać - ręczne interakcje czy automatyczne interakcje?

Każdy profil na Instagramie może prowadzić interakcje z innymi użytkownikami platformy w sposób ręczny (www.wypromujemy.com/manualne-interakcje) oraz w sposób automatyczny (www.wypromujemy.com/automatyczne-interakcje)  W naszej ofercie znajdują się obie te metody prowadzenia aktywności.

Dla obu metod proces pobierania puli osób do interakcji ze źródeł podanych w briefie (hashtagi, profile, miasta) oraz jej filtrowania przez odpowiednie filtry jest taki sam, a jedyną różnicą jest sposób wykonywania interakcji.

Prowadzenie interakcji ręcznych przez wyznaczonego opiekuna profilu jest metodą odporną na wszelkie zmiany algorytmu Instagrama, zatem mimo wyższej ceny – kampanie ręcznej aktywności będą odpowiednim wyborem w przypadku osób poszukujących stabilnego wzrostu swojego profilu przez najbliższe lata. W przypadku krótszej perspektywy – lepiej sprawdzą się interakcje automatyczne.

PROGRAM POLECEŃ

Czy mogę promować swój profil taniej?

Tak, dzięki naszemu programowi lojalnościowemu możesz promować swój profil taniej.

Polecenie naszych usług 1 osobie = rabat 10% na promowanie Twojego profilu (polecenie 10 osobom pozwala promować profil całkowicie za darmo).

Rabat ważny jest tak długo, jak polecona osoba korzysta z kampanii aktywności.

Pozyskani obserwujący

Kto będzie odbiorcą interakcji mojego profilu?

Społeczność, do której chcesz docierać aktywnością swojego profilu określisz w briefie, który otrzymasz automatycznie w momencie złożenia zamówienia.

W briefie możesz podać: hashtagi, których używa Twoja grupa docelowa, profile, które obserwuje Twoja grupa docelowa (np. profile konkurentów lub ciekawych osób z branży) oraz lokalizacje, w których publikuje wpisy Twoja grupa docelowa.

Ze wskazanych w briefie źródeł pobierzemy pulę kilku tysięcy uzytkowników, z którymi Twój profil będzie tworzył interakcje. W zależności od wybranego celu kampanii – pulę te rozszerzymy o źródła ogólnotematyczne, charakteryzujące się wysokim współczynnikiem follow-back (cel: szybki wzrost obserwujących) lub o dodatkowe źródła z Twojej branży (cel: pozyskanie klienta).

Pula osób do interakcji zotaje odpowiednio przefiltrowana. Interakcje z profilu inicjowane są wyłącznie w stosunku do osób, które spełniają odpowiednie kryteria. Na pulę osób do interakcji nakładane są adekwatne filtry, m.in.: filtr płci, filtr języka, filtr aktywności, filtr liczby obserwowanych kont, filtr konieczności posiadania zdjęcia profilowego, filtr zakazanych słów w biogramie). W ten sposób dotrzesz wyłącznie do jakościowych użytkowników.

Jakie oferujecie cele kampanii?

Do wyboru dostępne są dwa cele kampanii: szybki wzrost obserwujących oraz pozyskanie klienta.

W przypadku wyboru celu kampanii „szybki wzrost liczby obserwujących” profil pozyska w skali miesiąca 300-400 osób (pakiet START), 600-800 osób (pakiet STANDARD) lub 1000-1200 osób (pakiet PREMIUM ) – wskazane hashtagi i profile z briefu zostają rozszerzone o dodatkowe źródła z wysokim współczynnikiem followback o uniwersalnej tematyce.

W przypadku wyboru celu kampanii „pozyskanie klienta” wzrost liczby obserwujących może być o ok. 40-50% mniejszy, ale aktywność skoncentruje się na tworzeniu interakcji wyłącznie ze sprofilowanymi użytkownikami – na przykład osobami z miasta, w którym firma prowadzi działalność gospodarczą.

Cel „pozyskanie klienta” rekomendujemy od poziomu kilku tysięcy obserwujących (docierając do potencjalnego klienta z poziomu małego profilu – prawdopodobieństwo tego, że zostanie nim zainteresowany jest niższe).

Czy pozyskani obserwujący są realni?

Tak, wszystkie pozyskane osoby są realne. 

Nie sprzedajemy sztucznych followersów. Kupowanie sztucznych obserwujących jest zabronione przez Regulamin oraz Zasady Społeczności Instagrama.

Promujemy konta na Instagramie w naturalny sposób poprzez zwiększenie aktywności profilu wśród wybranej społeczności Instagrama. W konsekwencji profil zostaje zauważony przez innych użytkowników i pozyskuje realny ruch.

Na czym polega cykl unfollow?

Cykl unfollow pozwala cofnąć obserwacje udzielone w trakcie kampanii, dzięki czemu rezultatem kampanii jest większa liczba obserwujących, a nie obserwowanych.

Bezpieczeństwo

Czy kampanie aktywności są dozwolone przez Instagram?

Tak. Kreowanie aktywności z innymi użytkownikami Instagrama nie łamie w żaden sposób Regulaminu, ani Zasad Społeczności Instagrama. Sprawdź na www.wypromujemy.com/bezpieczenstwo.

Czy prowadzenie aktywności na więcej niż jednym urządzeniu jest bezpieczne?

Tak. Średnio raz na kilka miesięcy na tablicy może pojawić się informacja o odnotowaniu aktywności na więcej niż jednym urządzeniu – nie jest ona natomiast w żaden sposób groźna, a jej charakter jest wyłącznie protekcyjny.

Powiadomienia te maksymalizują bezpieczeństwo konta, zabezpieczając przed niechcianym dostępem osób trzecich w przypadku kilku aktywnych sesji logowania. Występują w przypadku odnotowania aktywności na więcej niż jednym urządzeniu, chroniąc konto przed jego potencjalną kradzieżą.

Jeżeli aktywność profilu prowadzona jest wyłącznie przez jedno urządzenie na raz (na przykład przez właściciela profilu, dedykowanego opiekuna profilu lub system interakcji) – powiadomienie o wielu sesjach aktywności nie występuje.

Czy wymagany jest dostęp do konta?

Tak. W celu wykonywania interakcji na profilu Klienta – dostęp do niego jest niezbędny. W przypadku wyboru automatycznych interakcji profil zostanie zalogowany do systemu interakcji, a w przypadku wyboru ręcznych interakcji – na profil zaloguje się dedykowany opiekun.

Zgodnie z zasadami przetrwarzania danych RODO – dane naszych Klientów są odpowiednio zabezpieczane na szyfrowanym serwerze, a dostęp do nich ma wyłącznie Zamawiający i Wykonawca. Spełniamy wymogi ustawy o ochronie danych osobowych. Dane przekazywane w związku z realizacją zamówienia nie są udostępniane osobom trzecim, publikowane ani ujawniane w jakikolwiek inny sposób, co gwarantuje Regulamin.

Masz inne pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Zadzwoń do nas na numer 731 647 648 lub napisz na biuro@wypromujemy.com, a podpowiemy jaki pakiet sprawdzi się dla Ciebie najlepiej oraz udzielimy wskazówek w obszarze prowadzenia Twojego profilu na Instagramie.

Wspólnie dobierzemy najlepszą metodę tworzenia aktywności na Twoim profilu oraz dobierzemy optymalny cel kampanii.

Jeżeli zatem masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na tej stronie – nie czekaj i umów się na rozmowę telefoniczną, klikając na ikonę telefonu w prawym dolnym rogu.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częscią Agencji Reklamowej BrandTailors (www.brandtailors.pl), projektującej i nadzorującej kampanie marketingowe w sieciach społecznościowych zarówno dla jednoosobowych firm czy marek osobistych, jak i grup kapitałowych.

Dostarczamy Klientom najwyższą jakość w rozsądnej cenie według wypracowanych strategii.

Powierzone zadania realizujemy z pasją oraz dbałością o najmniejsze szczegóły, mając na uwadze cele Klienta oraz wyniki prowadzonych kampanii.

 

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

Skontaktuj się

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

Al. Rzeczypospolitej 4/66

80-369 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

Al. Rzeczypospolitej 4/66, 80-369 Gdańsk

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2021 | Carefully Designed by BrandTailors