Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienia

Złożyłem zamówienie. Kiedy rozpocznie się kampania?

Rozpoczęcie kampanii następuje w ciągu 24 godzin od odesłania kompletnego briefu.

W przypadku przedłużania promocji o kolejny okres – kampania zostanie wznowiona w przeciągu 24 godzin od opłacenia zamówienia przedłużającego.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, faktura VAT zostanie dostarczona wraz z mailowym potwierdzeniem aktywacji usługi na adres mailowy podany w formularzu zamówienia.

MARKETING AFILIACYJNY

Czy istnieje program partnerski?

Tak, współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami fizycznymi.

Za każde polecenie naszych usług otrzymują Państwo 10% wartości zamówienia.

Działanie algorytmu

Czy znajomi/klienci zauważą, że korzystam z automatyzacji?

Nie. Rozpoznanie czy dany profil korzysta z automatyzacji nie jest możliwe dopóki wyłączona jest funkcja auto-komentowania, której nie oferujemy w żadnym z pakietów.

Tworzony przez nas algorytm w coraz bardziej naturalny sposób wspiera codzienne działania na Instagramie, jednocześnie będąc niedostrzegalnym dla innych użytkowników Instagrama.

Dzięki funkcji unfollow Twój profil będzie obserwował w trakcie trwania kampanii jedynie około 400 – 600 profili więcej, niż zwykle.

Na czym polega funkcja unfollow?

Funkcja unfollow uaktywnia się trzeciego dnia współpracy i automatycznie cofa udzielone obserwacje sprzed 48 godzin (lub 72 godzinach w przypadku, gdy użytkownik udzielił follow-back).

Cykle unfollow (ze wstrzymaniem funkcji follow) przeprowadzane są w wybrane dni w przypadku zwiększenia się dysproporcji obserwujących do obserwowanych.

W dwa ostatnie dni kampanii przeprowadzony zostaje cykl unfollow ze wstrzymaniem funkcji follow, dzięki czemu system nie pozostawi na profilu osób zaobserwowanych przez system interakcji.

Czy istnieje funkcja komentowania?

Nie. Jest to jedyna funkcja, po której można poznać, że profil korzysta z automatyzacji. Auto-komentarze są postrzegane przez innych użytkowników Instagrama jako spam i tak też są interpretowane przez Regulamin Instagrama – więcej na ten temat mówi porada prawna wypromujemy.com/bezpieczenstwo.

Czy muszę korzystać z wszystkich funkcji systemu?

Nie. Po złożeniu zamówienia wybierasz w briefie, które funkcje systemu mają być aktywne. Zalecamy używanie funkcji follow, unfollow oraz like – wówczas efekty i zasięgi konta są największe.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Czy mogę promować swój profil taniej lub za darmo?

Tak, dzięki naszemu programowi lojalnościowemu możesz promować swój profil taniej lub całkowicie za darmo.

Polecenie naszych usług 1 osobie = rabat 10% na promowanie Twojego profilu (polecenie 10 osobom pozwala promować profil całkowicie za darmo).

Rabat ważny jest tak długo, jak polecona osoba korzysta z wypromujemy.com.

Pozyskani obserwujący

Czy pozyskani obserwujący są realni?

Tak, wszystkie pozyskane osoby są realne. Nie zajmujemy sięsprzedażą sztucznych obserwujących czy polubień.

Popularność profilu zwiększana jest w naturalny sposób – poprzez zwiększenie jego aktywności wśród wybranej społeczności Instagrama. Aktywność prowadzona jest więc wyłącznie w stosunku do realnych osób.

Czy sprzedajecie sztucznych obserwujących?

Nie. Zajmujemy się wyłącznie zarządzaniem interakcjami profili (pakiet START i STANDARD), a także pełną obsługą profili firmowych (pakiet PREMIUM).

Bezpieczeństwo

Czy algorytm jest bezpieczny?

Tak. W celu zagwarantowania naszym Klientom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa zespół prawników opracował opinię prawną, która potwierdza całkowitą legalność automatyzacji i jej akceptację przez Instagram. Sprawdź na www.wypromujemy.com/bezpieczenstwo.

Działanie algorytmu przypomina aktywność człowieka. System dla każdego klienta konfigurujemy w ten sposób, by nie przekroczyć bezpiecznych limitów ustanowionych przez Instagram i wykonywać akcje w dynamicznie zmieniających się interwałach czasowych.

Czy wymagany jest dostęp do konta?
System inicjuje interakcje w imieniu profilu Klienta, dlatego niezbędne są dane wymagane do jego zalogowania.
Czy moje dane są bezpieczne?
Zgodnie z zasadami przetwarzania danych RODO hasło przesyłane jest za pomocą bezpiecznego protokołu HTTPS i przechowywane na szyfrowanym serwerze. Dane przekazywane w związku z realizacją zamówienia nie są udostępniane osobom trzecim, publikowane ani ujawniane w jakikolwiek inny sposób.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częscią Agencji Reklamowej BrandTailors (www.brandtailors.pl), projektującej i nadzorującej kampanie marketingowe w sieciach społecznościowych zarówno dla jednoosobowych firm czy marek osobistych, jak i grup kapitałowych.

Dostarczamy Klientom najwyższą jakość w rozsądnej cenie według wypracowanych strategii.

Powierzone zadania realizujemy z pasją oraz dbałością o najmniejsze szczegóły, mając na uwadze cele Klienta oraz wyniki prowadzonych kampanii.

 

Co zyskasz dzięki automatyzacji?

Od 400 do nawet 2000 potencjalnych klientów każdego miesiąca. Zwiększona intensywność interakcji prowadzonych na Instagramie pozwala profilom prywatnym i biznesowym pozyskać nowych i zainteresowanych treścią odbiorców z wybranej grupy lub branży.

Wyobraź sobie, że dodajesz post z hashtagiem #kawa, który zostaje polubiony przez Starbucks. To nowoczesny sposób prowadzenia interakcji firm ze swoimi klientami, które przekładają się na silniejsze relacje i wzrost sprzedaży.

Nasz zespół pracuje nad wzrostem popularności Twojego konta, a Ty jedynie dodajesz posty, dbając o ich jakość i treść. Aby osiągnąć taką aktywność na Instagramie – musiałbyś spędzać przy nim 24h na dobę.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Messenger chatboty

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

Skontaktuj się

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

Al. Rzeczypospolitej 4/66

80-369 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

Al. Rzeczypospolitej 4/66, 80-369 Gdańsk

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2019 | Carefully Designed by BrandTailors