Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienia

Złożyłem zamówienie. Kiedy rozpocznie się kampania?

Rozpoczęcie kampanii następuje w ciągu 48 godzin od odesłania kompletnego briefu. W tym czasie nastąpi logowanie Twojego profilu, po czym otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące współpracy wraz z fakturą VAT.

W przypadku przedłużania promocji o kolejny okres – kampania zostaje wznowiona automatycznie. Potwierdzenie kontynuacji  wraz z fakturą otrzymasz w ciągu 48 godzin od opłacenia zamówienia.

Złożyłem kolejne zamówienie. Czy muszę przesłać nowy brief?

Nie. Przy kontynuowaniu kampanii nie ma konieczności przesyłania briefu raz jeszcze, chyba, że w obecnej konfiguracji kampanii aktywności mają zostać wprowadzone zmiany.

Zalecamy aktualizację briefu mniej więcej raz na 3-4 miesiące – w momencie zauważenia wolniejszego wzrostu profilu (wówczas pozwala to „odświeżyć” źródła do pobierania puli, dzięki czemu przywrócona zostaje wcześniejsza dynamika wzrostu).

Gdy aktualizacja briefu będzie konieczna – skontaktujemy się z Tobą z propozycją zmian.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, fakturę VAT otrzymasz na adres mailowy podany w formularzu zamówienia w ciągu 48 godzin od opłacenia kampanii.

W jaki sposób otrzymam strategię kampanii dla mojego profilu?

Strategię kampanii dostarczymy drogą mailową w połowie trwania promocji. Wówczas algorytm zakończy fazę nauki źródeł do pobierania puli osób do interakcji, które zostały wskazane briefie. Na jej podstawie dobierzemy dodatkowe źródła do pobierania puli, które zapewnią maksymalny wzrost w Twojej grupie docelowej.

Oprócz dodatkowo dobranych źródeł w strategii kampanii wskażemy również filtry puli osób do interakcji, które zastosowaliśmy w przypadku Twojej kampanii.

METODY PROMOCJI

Jaką metodę wykonywania aktywności wybrać - ręczne interakcje czy automatyczne interakcje?

Każdy profil na Instagramie może prowadzić interakcje z innymi użytkownikami platformy w sposób ręczny (www.wypromujemy.com/manualne-interakcje) oraz w sposób automatyczny (www.wypromujemy.com/automatyczne-interakcje)  W naszej ofercie znajdują się obie te metody prowadzenia aktywności.

Dla obu metod proces pobierania puli osób do interakcji ze źródeł podanych w briefie (profile bazowe) oraz jej filtrowania przez odpowiednie filtry jest taki sam, a jedyną różnicą jest sposób wykonywania interakcji.

Prowadzenie interakcji ręcznych przez wyznaczonego opiekuna profilu jest metodą odporną na wszelkie zmiany algorytmu Instagrama, zatem mimo wyższej ceny – kampanie ręcznej aktywności będą odpowiednim wyborem w przypadku osób poszukujących stabilnego wzrostu swojego profilu przez najbliższe lata. W przypadku krótszej perspektywy – lepiej sprawdzą się interakcje automatyczne.

Prowadzę wysoką aktywność profilu, ale nie uzyskuję zbyt wielu obserwacji zwrotnych. Dlaczego wasze efekty są lepsze?

Funkcja obserwacji pozwala zaobserwować do 6 tysięcy użytkowników miesięcznie. Tworząc aktywność z losowymi użytkownikami szanse na pozyskanie obserwacji zwrotnej nie są wysokie i oscylują z reguły na poziomie 1-2%, tj. od 60 do 120 obserwacji zwrotnych miesięcznie.

Nasza Agencja Social Media funkcjonuje na Instagramie od wielu lat i dzięki zdobytemu doświadczeniu na przestrzeni blisko pięciu tysięcy współprac –  dysponujemy źródłami do pobierania puli osób do interakcji, dla których współczynnik follow-back oscyluje na poziomie 4-8%, tj. 200-500 obserwacji zwrotnych na 6 tysięcy udzielonych obserwacji w miesiącu.

Jak filtrowana jest pula osób do interakcji?

Po pobraniu puli osób do interakcji następuje proces jej filtrowania. W ten sposób odrzucamy z niej mass-followersów oraz użytkowników, którzy nie są aktywni na Instagramie.

Interakcje z profilu inicjowane są wyłącznie w stosunku do osób, które spełniają odpowiednie kryteria. Na pulę osób do interakcji nakładane są adekwatne filtry, m.in.:

  1. filtr płci (np. mężczyźni + kobiety)
  2. filtr języka (np. polski)
  3. filtr aktywności (użytkownik musiał opublikować wpis w ciągu ostatnich 3 miesięcy)
  4. filtr obserwujących i obserwowanych (od 15 do 2700 obserwujących i od 15 do 2700 obserwowanych)
  5. filtr konieczności posiadania zdjęcia profilowego oraz opublikowanych min. 10 wpisów
  6. filtr zaangażowania (użytkownik otrzymał minimum 100 polubień pod dziesięcioma najnowszymi wpisami)
  7. filtr kont publicznych (odrzucane są konta prywatne)
  8. filtr zakazanych słów w biogramie

I wiele innych. W efekcie wykorzystujemy ograniczoną przez Instagram liczbę interakcji najefektywniej, jak to możliwe.

O ile wzrośnie liczba obserwowanych przeze mnie profili w trakcie kampanii aktywności?

Zarówno w przypadku metody ręcznych interakcji, jak i automatycznych interakcji – w trakcie kampanii liczba obserwowanych przez Twój profil użytkowników wzrośnie w przypadku pakietu START o maksymalnie 400, a w przypadku pakietów STANDARD oraz PREMIUM o maksymalnie 700.

PROGRAM POLECEŃ

Czy mogę promować swój profil taniej?

Tak, dzięki naszemu programowi lojalnościowemu możesz promować swój profil taniej.

Polecenie naszych usług 1 osobie = rabat 10% na promowanie Twojego profilu (polecenie 10 osobom pozwala promować profil całkowicie za darmo).

Rabat ważny jest tak długo, jak polecona osoba korzysta z kampanii aktywności.

Pozyskani obserwujący

Kto będzie odbiorcą interakcji mojego profilu?

Społeczność, do której chcesz docierać aktywnością swojego profilu określisz w briefie, który otrzymasz automatycznie w momencie złożenia zamówienia.

W briefie prosimy o podanie 10 profili, które obserwuje Twoja grupa docelowa (np. profile konkurentów lub ciekawych osób z branży).

Ze wskazanych w briefie profili bazowych z Twojej branży pobierzemy pulę kilku tysięcy użytkowników, z którymi Twój profil będzie tworzył interakcje w trakcie kampanii. W zależności od wybranego celu – pulę te rozszerzymy o źródła ogólnotematyczne, charakteryzujące się wysokim współczynnikiem follow-back (cel: szybki wzrost obserwujących) lub o dodatkowe źródła z Twojej branży (cel: pozyskanie klienta).

Pula osób do interakcji zostanie odpowiednio przefiltrowana (interakcje z profilu inicjowane są wyłącznie w stosunku do osób, które spełniają odpowiednie kryteria). Na pulę osób do interakcji nakładane są adekwatne filtry, m.in.: filtr płci, filtr języka, filtr aktywności, filtr liczby obserwowanych kont, filtr konieczności posiadania zdjęcia profilowego, filtr zakazanych słów w biogramie). W ten sposób dotrzesz wyłącznie do jakościowych użytkowników.

Jakie oferujecie cele kampanii?

Do wyboru dostępne są dwa cele kampanii: szybki wzrost obserwujących oraz pozyskanie klienta.

W przypadku wyboru celu kampanii „szybki wzrost liczby obserwujących” profil pozyska w skali miesiąca 200-300 osób (pakiet START), 300-400 osób (pakiet STANDARD) lub 400-500 osób (pakiet PREMIUM) – wskazane profile bazowe z briefu zostają rozszerzone o dodatkowe źródła z wysokim współczynnikiem follow-back o uniwersalnej tematyce.

W przypadku wyboru celu kampanii „pozyskanie klienta” wzrost liczby obserwujących może być o ok. 40-50% mniejszy, ale aktywność skoncentruje się na tworzeniu interakcji wyłącznie z użytkownikami, którzy obserwują podane przez Ciebie profile bazowe.

Cel „pozyskanie klienta” rekomendujemy od poziomu kilku tysięcy obserwujących (docierając do potencjalnego klienta z poziomu małego profilu – prawdopodobieństwo tego, że zostanie nim zainteresowany jest niższe).

Czy pozyskani obserwujący są realni?

Tak, pozyskani w trakcie kampanii użytkownicy są realni. Są to wyłącznie osoby, które same zdecydowały się zaobserwować Twój profil.

Nie sprzedajemy sztucznych followersów. Kupowanie sztucznych obserwujących jest niezgodne z Regulaminem oraz Zasadami Społeczności Instagrama.

Promujemy konta na Instagramie w naturalny sposób poprzez zwiększenie aktywności profilu wśród wybranej społeczności Instagrama. W konsekwencji profil zostaje zauważony przez innych użytkowników i pozyskuje realny ruch zwrotny.

Na czym polega cykl unfollow?

Cykl unfollow pozwala cofnąć obserwacje udzielone w trakcie kampanii, dzięki czemu rezultatem kampanii jest większa liczba obserwujących, a nie obserwowanych kont.

Bezpieczeństwo

Czy kampanie aktywności są dozwolone przez Instagram?

Tak. Kreowanie aktywności z innymi użytkownikami Instagrama nie łamie w żaden sposób Regulaminu, ani Zasad Społeczności Instagrama. Sprawdź na www.wypromujemy.com/bezpieczenstwo.

Czy prowadzenie aktywności na więcej niż jednym urządzeniu jest bezpieczne?

Tak. Średnio raz na kilka miesięcy na tablicy może pojawić się informacja o odnotowaniu aktywności na więcej niż jednym urządzeniu – nie jest ona natomiast w żaden sposób groźna, a jej charakter jest wyłącznie protekcyjny.

Powiadomienia te maksymalizują bezpieczeństwo konta, zabezpieczając przed niechcianym dostępem osób trzecich w przypadku kilku aktywnych sesji logowania. Występują w przypadku odnotowania aktywności na więcej niż jednym urządzeniu, chroniąc konto przed jego potencjalną kradzieżą.

Jeżeli aktywność profilu prowadzona jest wyłącznie przez jedno urządzenie na raz (na przykład przez właściciela profilu, dedykowanego opiekuna profilu lub system interakcji) – powiadomienie o wielu sesjach aktywności nie występuje.

Czy wymagany jest dostęp do konta?

Tak. W celu wykonywania interakcji na profilu Klienta – dostęp do niego jest niezbędny. W przypadku wyboru automatycznych interakcji profil zostanie zalogowany do systemu interakcji, a w przypadku wyboru ręcznych interakcji – na profil zaloguje się dedykowany opiekun.

Zgodnie z zasadami przetwarzania danych RODO – dane naszych Klientów są odpowiednio zabezpieczane na szyfrowanym serwerze, a dostęp do nich ma wyłącznie Zamawiający i Wykonawca. Spełniamy wymogi ustawy o ochronie danych osobowych. Dane przekazywane w związku z realizacją zamówienia nie są udostępniane osobom trzecim, publikowane ani ujawniane w jakikolwiek inny sposób, co gwarantuje Regulamin.

Jeżeli szukasz metody rozwoju swojego profilu na Instagramie, która nie wymaga dostępu do konta – sprawdź inne metody promocji: www.wypromujemy.com/metody.

Masz inne pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Zadzwoń do nas na numer 731 647 648 lub napisz na biuro@wypromujemy.com, a podpowiemy jaki pakiet sprawdzi się dla Ciebie najlepiej oraz udzielimy wskazówek w obszarze prowadzenia Twojego profilu na Instagramie.

Wspólnie dobierzemy najlepszą metodę tworzenia aktywności na Twoim profilu oraz dobierzemy optymalny cel kampanii.

Jeżeli zatem masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na tej stronie – nie czekaj i umów się na rozmowę telefoniczną, klikając na ikonę telefonu w prawym dolnym rogu.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częscią Agencji Reklamowej BrandTailors (www.brandtailors.pl), projektującej i nadzorującej kampanie marketingowe w sieciach społecznościowych zarówno dla jednoosobowych firm czy marek osobistych, jak i grup kapitałowych.

Dostarczamy Klientom najwyższą jakość w rozsądnej cenie według wypracowanych strategii.

Powierzone zadania realizujemy z pasją oraz dbałością o najmniejsze szczegóły, mając na uwadze cele Klienta oraz wyniki prowadzonych kampanii.

 

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors