Unikalny plan komunikacji marki na Instagramie

Poszukujesz inspiracji w komunikacji z Twoimi odbiorcami? Zaufaj nam i przekaż nam proces tworzenia planu publikacji na Twoim profilu. Dzięki naszym unikalnym wpisom zwiększymy rozpoznawalność Twojej marki.

Nasze publikacje sprawią, że Twoje wpisy trafią do sekcji explore, docierając tym samym do jeszcze większego grona odbiorców!

Dotrzyj na stronę explore.

Przed przystąpieniem do promocji zmodyfikujemy profil Twojej firmy tak, by skutecznie pozycjonował się w wyszukiwarce platformy i odpowiadał najnowszym trendom na Instagramie.

Zadbamy o spójność profilu i popularność publikowanych wpisów, dzięki czemu Twoja firma będzie miała szanse znaleźć się w sekcji explore, docierając do szerszego grona odbiorców.

Analiza konkurencji i grupy docelowej

W pierwszej kolejności zajmiemy się analizą grupy docelowej oraz konkurencji na Instagramie

Harmonogram wpisów

W ciągu 3 dni od przesłania nam grafik otrzymasz propozycję planu wpisów wraz z harmonogramem publikacji.

W czym pomożemy Twojej firmie?

Nasz zespół odciąża Twoją firmę od wszelkich zadań na Instagramie i pracuje nad wzrostem popularności Twojego konta, a Ty jedynie zatwierdzasz plan wpisów.

Analiza grupy docelowej

W pierwszej kolejności zajmiemy się analizą grupy docelowej oraz konkurencji na Instagramie.

Zarekomendujemy zmiany

Na podstawie audytu zaproponujemy odpowiednie  zmiany w na Twoim profilu.

Prowadzenie aktywności

Poprowadzimy interakcje Twojego profilu w stosunku do wybranej grupy docelowej (opcjonalnie).

Dobór hashtagów

Wyszukamy oraz dobierzemy najlepsze hashtagi pod kątem branży i wielkości Twojego profilu.

Planowanie postów

Zaplanujemy wpisy według Twoich wymagań i stworzymy harmonogram ich publikacji.

Publikacja wpisów

Zajmiemy się publikowaniem wpisów zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Znajdź się na stronie „Najpopularniejsze Posty”

Publikacja wpisów to nie wszystko. We wpisach tworzymy trójpoziomową piramidę hashtagów, na którą składa się 10-15 małych hashtagów z zasięgiem 5-50 tysięcy, 5-10 średnich hashtagów z zasięgiem 50-100 tysięcy oraz 1-5 dużych hashtagów z zasięgiem 100-500 tysięcy oznaczeń.

Hashtagi z pierwszego poziomu pozwalają zdobyć sekcję TOP9 najlepszych postów z małymi hashtagami, a dzięki wyróżnieniu zdobywają więcej polubień organicznych. Zwiększa to szanse dostania się do sekcji TOP9 najlepszych postów ze średnimi hashtagami. Jeżeli wpis zdobędzie odpowiednio duże zaangażowanie na poziomie drugim – post może dotrzeć również do trzeciego poziomu – największych hashtagów.

Wyselekcjonowane hashtagi

Dzięki autorskiemu systemowi do generowania hashtagów dobierzemy optymalne zestawy tagów dla Twojej firmy.

Szerszy zasięg organiczny

Zwiększymy zasięg organiczny profilu Twojej firmy, dzięki czemu dotrzesz do nowych obserwujących.

Cennik

Dołącz do grona ponad 1000 aktywnych klientów z Polski i zagranicy!
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie wymagamy umów abonamentowych.

Prowadzenie konta na Instagramie – wiemy, jak robić to dobrze!

Instagram to jedna z największych i najsilniejszych platform sprzedażowych świata. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz zbudować jej pozytywny wizerunek w sieci oraz pozostać w stałym kontakcie ze swoimi klientami, pamiętaj o tym, że Instagram jest Twoim sprzymierzeńcem. Odpowiednie prowadzenie profilu firmowego na Instagramie pomoże Ci bardzo efektywne prowadzić działania marketingowe swojej firmy.

Prowadzenie konta na Instagramie może być jednak nie lada wyzwaniem. Nie ma to bowiem nic wspólnego z rekreacyjnym publikowaniem zdjęć na profilu prywatnym. Tu bardzo ważna jest systematyczność, tworzenie angażujących treści oraz pozyskiwanie nowych klientów. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, pomożemy Ci!

Podpowiemy Ci, jak założyć konto firmowe na Instagramie!

Bez względu na to, czy masz już swoje konto firmowe na Instagramie czy też nie prowadzisz jeszcze żadnych działań w mediach społecznościowych, dobierzemy odpowiedni zakres usług do Twoich potrzeb. Dla naszych klientów mamy przygotowane zróżnicowane pakiety usług (w tym wiadomość powitalna Instagram). Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla Ciebie. Jesteśmy w stanie rozpocząć wszelkie działania od zera, a więc od założenia konta firmowego na Instagramie. Pamiętaj, że prowadząc konto na Instagramie możesz budować naprawdę ogromne zasięgi, co pozwala w łatwy sposób dotrzeć z marką do większej ilości użytkowników.

Konto firmowe na Instagramie to wzrost sprzedaży Twoich produktów i usług

Jeśli posiadasz konto firmowe na Instagramie, możesz utworzyć na nim dedykowaną witrynę sklepową, dzięki której klienci będą mogli zapoznać się z Twoimi produktami/usługami i ich cenami. Prowadzenie profilu na Instagramie to świetne rozwiązanie, widocznie wpływające na wzrost sprzedaży! Jeśli nie chcesz pozostać w tyle za konkurencją, śledź Instagramowe funkcje sprzedażowe i bądź z nimi na bieżąco. Przewiduje się bowiem, że prowadzenie Instagrama i sprzedaż za jego pośrednictwem w najbliższej przyszłości stanowić będzie jedno z głównych kanałów sprzedaży online. Dlatego właśnie prowadzenie konta na Instagramie staje się coraz bardziej opłacalne!

Prowadzenie profilu firmowego na Instagramie z Wypromujemy!

Prowadzenie profili firmowych i promowanie Instagrama to nasza specjalność! Zwiększymy aktywność Twojego profilu na Instagramie oraz dotrzemy do realnych odbiorców. W jaki sposób? Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Jeśli nie widzisz efektów swoich działań, na początku przeprowadzimy audyt konta na Instagramie i dokładnie sprawdzimy, co jest nie tak, a następnie zaproponujemy optymalizację Twojego profilu oraz zajmiemy się prowadzeniem Instagrama firmowego. Jeśli zaś chcesz wypromować swój profil i zastanawiasz się, jak zdobyć followersów na Instagramie, z pomocą przyjdą Ci nasi specjaliści od Instagram Ads, którzy stworzą skuteczne kampanie, realizujące cele zasięgowe i pomagające budować silną markę.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors