Bezpieczeństwo naszych klientów jest priorytetem

W trakcie kampanii zapewniamy pełną transparentność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Czego można się spodziewać prowadząc aktywność na więcej, niż jednym urządzeniu?

Czym się różni organiczne pozyskiwanie obserwujących od nieorganicznego wzrostu profilu? Czy obie formy są akceptowane przez Regulamin Instagrama?

Automatyzacja interakcji profilu,
a oficjalne stanowisko Instagrama

W drugiej połowie 2019 roku Instagram przedstawił oficjalne stanowisko na temat pozyskiwania obserwujących poprzez automatyzację aktywności profili prywatnych oraz biznesowych.

Platforma opublikowała szczegółowy raport, który analizuje jedno z najpopularniejszych zjawisk występujących na Instagramie w ostatnich latach, jakim jest pozyskiwanie obserwujących poprzez automatyczne zwiększanie aktywności swojego profilu wśród wybranej społeczności Instagrama. Kliknij tutaj, aby pobrać pełną wersję raportu.

Według oficjalnego oświadczenia władz platformy automatyzacja interakcji nie jest w żaden sposób groźna dla konta i nie wiąże się z ryzykiem jego zablokowania. Mówi o tym m.in. szósty rozdział raportu:

„While Instagram is in a position to identify all Account Automation Services customer accounts, blocking these accounts is not a desirable outcome since Instagram users still use them to initiate legitimate actions that should not be blocked (even while they are also enrolled in an Account Automation Services).”

Automatyzacja interakcji profilu w stosunku do realnych, autentycznych osób (ruch organiczny) jest akceptowana przez Regulamin Instagrama, co dodatkowo poświadcza opinia prawna dostępna na stronie www.wypromujemy.com/bezpieczeństwo. Niedozwolone są wszelkie sztuczne aktywności (ruch nieorganiczny), między innymi korzystanie z dedykowanych stron czy aplikacji do kupowania sztucznych obserwujących, sztucznych polubień, sztucznych komentarzy.

Dlaczego Instagram toleruje automatyzację, skoro jest ona konkurencją dla Instagram Ads?

Rozwiązania automatyzacyjne postrzegane są jako kluczowe aktywa w ekosystemie Instagrama. Według raportu opublikowanego przez deweloperów platformy – Instagram gwarantuje bezpieczeństwo profili korzystających z automatyzacji interakcji. Eksperci z obszaru social media marketingu uważają, że dzieje się tak ze względu na obszerną skalę zjawiska (według prognoz 65% użytkowników Instagrama automatycznie zwiększa aktywność swoich profili). Według oficjalnego stanowiska twórców platformy wiąże się to jednak przede wszystkim z faktem, iż profile automatyzujące swą aktywność w stosunku do realnych osób generują pożądany ruch organiczny i wnoszą istotną wartość poprzez zwiększanie zaangażowania innych użytkowników platformy, którzy dzięki nowym polubienionm i nowym obserwującym chętniej i dłużej korzystają z Instagrama, o czym szczegółowo mówi szósty rozdział opublikowanego raportu.

0

Zbanowanych kont w historii wypromujemy.com!

Aktywnych klientów w Polsce oraz zagranicą!

Przeprowadzonych kampanii od początku istnienia agencji!

Automatyzacja jest tolerowana, ale jest również kontrolowana. Deweloperzy dążą do stopniowego ograniczania liczby użytkowników korzystających z tego typu rozwiązań poprzez wyświetlanie powiadomień prewencyjnych. Powód jest prosty – automatyzując swój profil można pozyskać nawet do tysiąca obserwujących miesięcznie wyjątkowo tanim kosztem. W przypadku domyślnie oferowanej przez IG formy promocji – Instagram Ads – pozyskanie tysiąca obserwujących jest nie tylko bardziej czasochłonne, ale przede wszystkim średnio siedmiokrotnie droższe, niż w przypadku zwiększania aktywności swojego profilu wśród wybranej społeczności Instagrama.

Powiadomienia występujące w trakcie prowadzenia aktywności na więcej, niż jednym urządzeniu

W trakcie kampanii aktywność profilu prowadzona jest na więcej, niż jednym urządzeniu – w związku z tym na feedzie co kilka/kilkanaście tygodni może wyświetlić się:

1. Informacja o prawdopodobnym dostępie do profilu aplikacji zapewniającej sztuczne polubienia i sztucznych followersów
W przypadku tego powiadomienia zasugerowana zostanie profilaktyczna zmiana hasła, celem uniknięcia ewentualnej kradzieży konta. Dodatkowa aktywność prowadzona jest przez naszą agencję reklamy, nie ma więc potrzeby zmiany hasła.

Wypromujemy.com nie jest aplikacją oferującą sztuczne polubienia czy sztucznych obserwujących. Kampania aktywności prowadzona przez Wypromujemy.com polega na zwiększeniu autentycznych interakcji w stosunku do realnych osób i niczym nie różni się od aktywności prowadzonej przez człowieka.

Informacja o usuwaniu wszelkich nieautentycznych polubień i obserwujących nie dotyczy więc realnych polubień i obserwujących, którzy zostali pozyskali dzięki zwiększonej aktywności profilu (ruch organiczny). Jeżeli zatem nie korzystali Państwo z aplikacji generujących sztuczny ruch i nie kupowali Państwo sztucznych obserwujących poprzez dedykowane strony internetowe lub aplikacje (ruch nieorganiczny) – podczas kwartalnych cykli usuwania sztucznych kont – nie odnotują Państwo zmniejszenia liczby followersów.

2. Informacja o prawdopodobnym udostępnieniu hasła usłudze pomagającej w uzyskaniu większej liczby polubień czy obserwujących z nagłówkiem „zabezpieczenia Twojego konta zostały złamane”

Powiadomienie występujące raz na kilka miesięcy – u wszystkich użytkowników Instagrama, niezależnie od prowadzonej aktywności. W przypadku tego powiadomienia Instagram nakazuje zmianę hasła oraz informuje, że dalsze korzystanie z automatyzacji może wiązać się z blokadą funkcji obserwacji czy funkcji polubień. Powiadomienie ma charakter wyłącznie prewencyjny, blokady funkcji nie występują.

Powiadomienie wyświetlane jest również w przypadku tych użytkowników, którzy nigdy w żaden sposób nie pozyskiwały obserwujących, a prowadzą zwykłą aktywność na profilu – na więcej, niż jednym urządzeniu.

W przypadku pojawienia się tego powiadomienia należy zmienić hasło do profilu i przesłać nowe na adres biuro@wypromujemy.com.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Messenger chatboty

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

Skontaktuj się

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

Al. Rzeczypospolitej 4/66

80-369 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

Al. Rzeczypospolitej 4/66, 80-369 Gdańsk

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2020 | Carefully Designed by BrandTailors