Słownik Instagram >> Wspomnienia

Wspomnienia

Wspomnienia na Instagramie to funkcja, która pozwala użytkownikom przeglądać swoje stare posty oraz relacje i udostępniać je ponownie. Jest to doskonały sposób na przypomnienie sobie i swoim obserwującym o ważnych momentach, które miały miejsce w przeszłości. Funkcja wspomnienia jest często wykorzystywana do promowania Instagrama poprzez udostępnianie popularnych treści z przeszłości, które mogą przyciągnąć nowych obserwujących lub zwiększyć zasięgi na Instagramie.

Ponadto Instagram co roku oferuje funkcję best nine, która generuje kolaż z dziewięciu najbardziej lubianych postów użytkownika z danego roku. To popularna forma wspomnień na Instagramie, które są często udostępniane na końcu roku.

Jak sprawdzić wspomnienia na Instagramie?

Aby sprawdzić swoje wspomnienia na Instagramie, musisz najpierw otworzyć aplikację i przejść do swojego profilu. Następnie ikonę w kształcie trzech poziomych kresek (w prawym górnym rogu ekranu) i wybierz opcję Archiwizuj. Wówczas otworzy się Twoje archiwum, gdzie możesz przeglądać swoje poprzednie posty i stories na Instagramie.

W sekcji „Wspomnienia” znajdziesz posty i relacje z przeszłości, które zostały udostępnione w tym samym dniu w poprzednich latach. Możesz przeglądać te treści i jeśli chcesz, udostępnić je ponownie na swoim profilu lub w Stories.

Jak zrobić rolkę wspomnień na Instagramie?

Jeśli chcesz stworzyć rolkę wspomnień na Instagramie, jest to dość proste. Po pierwsze, potrzebujesz zestawu zdjęć lub filmów, które chcesz uwzględnić w swojej rolce. Następnie, możesz utworzyć nowy post i wybrać opcję „Rolka”. Dodaj swoje zdjęcia lub filmy i edytuj je według uznania. Gdy skończysz, udostępnij rolkę na swoim profilu.

Możesz również dodać tag #TBT (Throwback Thursday), który jest popularny wśród użytkowników Instagrama, którzy chcą podzielić się swoimi wspomnieniami. Ten tag pomoże zwiększyć zasięgi na Instagramie, co jest kluczowe dla promowania Twojego konta.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors