Słownik Instagram >> Nazwa użytkownika

Nazwa użytkownika

Nazwa użytkownika na Instagramie jest nazwą Twojego profilu, po której mogą znaleźć Cię inni użytkownicy. Pojawia się przy Twoich postach oraz pisanych przez Ciebie komentarzach, a także pod polubionymi przez Ciebie postami innych użytkowników. Podaje się ją podczas zakładania konta, lecz nie oznacza to, że nie można jej zmienić. Jeśli jednak zakładasz profil swojej marki i planujesz w przyszłości promowanie Instagrama, stwórz taką nazwę, którą łatwo będzie zapamiętać. Dzięki temu użytkownicy nie będą mieli trudności z odnalezieniem Twojego konta. Pamiętaj, że nazwa użytkownika na Instagramie ma limit 30 znaków. Może zawierać tylko litery, cyfry, podkreślenia oraz kropki. Zwróć również uwagę na to, by nazwa użytkownika nie naruszała praw własności intelektualnej innych osób.

Jeśli nie masz pewności, jaka nazwa użytkownika na Instagramie będzie dla Ciebie najlepsza, postaw jedno ze sprawdzonych rozwiązań, czyli imię i nazwisko lub nazwę firmy. Jak wspominaliśmy, nazwę użytkownika możesz w późniejszym czasie zmienić. W jaki sposób? Otóż wystarczy, że przejdziesz do ustawień swojego profilu, klikając najpierw ikonkę w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie wybierając opcję „Edytuj profil”. Znajdziesz tu pole „Nazwa użytkownika”, gdzie możesz zmienić dotychczasową nazwę na nową.

Co ważne, Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika będzie zablokowana dla innych użytkowników przez następne 14 dni. Jeśli więc zmienisz zdanie i zechcesz wrócić do swojej poprzedniej nazwy, będziesz mieć na to dwa tygodnie. Po tym czasie inni użytkownicy Instagrama będą mogli nazwać swoje konto Twoją poprzednią nazwą użytkownika.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors