Lajki

Lajki na Instagramie to serduszka (nazywane również polubieniami) pod postami, które zamieszczasz na Instagramie. W ten sposób użytkownicy wyrażają aprobatę dla publikowanych przez Ciebie treści. Osoby, które mają więcej obserwujących, często mają także więcej polubień, ponieważ ich posty są oglądane przez większą liczbę użytkowników.

Lajki na Insta pod wybranym postem to informacja zarówno dla odbiorców, właściciela profilu, jak i algorytmów Instagrama, jak dużym zainteresowaniem oraz popularnością cieszy się dana publikacja. Stąd też jest to istotny czynnik w kontekście promocji marki, a także jej rozwoju. Na podstawie lajków na Instagramie algorytmy decydują, który post będzie promowany. Warto dodać, że popularne posty są znacznie chętniej i częściej udostępniane. W ten sposób można zyskać bardzo wielu nowych obserwatorów. Jeśli więc zastanawiasz się, jak zdobyć followersów na Instagramie, koniecznie zadbaj o unikalność publikowanych przez Ciebie treści. Dzięki temu będą one chętniej lajkowane i udostępniane! Pamiętaj także o systematyczności. Jeśli nie będziesz dodawać postów regularnie, możesz dostać unfollow od bardzo wielu użytkowników.

Jak zdobyć lajki na Instagramie? Przede wszystkim zwróć uwagę na jakość zdjęć i wideo. Dzięki temu użytkownicy będą chętniej oglądali Twoje posty. Pamiętaj również o hasztagach w opisach. Zadbaj o to, by pasowały one do publikowanych przez Ciebie treści. Nie używaj zbyt ogólnych hasztagów, ale uważaj również na te bardzo niszowe. Sprawdź, jak robi to konkurencja! Nie bagatelizuj także tematu zdjęcia profilowego. Musi być ono wyraźne i zapadające w pamięć.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors