Słownik Instagram >> Flipside

Flipside

Flipside na Instagramie pozwala na łatwe zarządzanie dwoma różnymi „obliczami” naszej obecności online. Użytkownicy mogą teraz utrzymywać jedno konto z idealnie uchwyconymi zdjęciami, przeznaczonymi do publicznego oglądania, oraz drugie konto, na którym mogą dzielić się mniej perfekcyjnymi, bardziej autentycznymi momentami ze swojego życia. Te drugie zdjęcia, często zbyt osobiste lub zwyczajne na „publiczne” konto, można bez obaw publikować na kontach ustawionych jako prywatne, dostępne tylko dla bliskich znajomych na Instagramie. Flipside to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą oddzielić swoje osobiste życie od tego, co prezentują światu, zachowując przy tym pełną kontrolę nad swoją prywatnością i tożsamością online.

Dodatkowym atutem flipside jest możliwość korzystania z różnych filtrów na Instagramie, które mogą być stosowane selektywnie w zależności od charakteru konta. Na publicznym profilu mogą dominować bardziej artystyczne i przyciągające wzrok filtry, podczas gdy na prywatnym, użytkownicy mogą preferować bardziej naturalny wygląd zdjęć. Flipside oferuje także dodatkową warstwę interakcji z obserwatorami, umożliwiając użytkownikom dostosowanie treści do konkretnego grona odbiorców.

Skuteczne promowanie Instagrama wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale również zrozumienia, jak różne funkcje mogą wspierać budowanie relacji z obserwatorami oraz tworzenie wspólnoty. Flipside to narzędzie, które, wykorzystane mądrze, może znacząco przyczynić się do realizacji tych celów.

 

 

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors