Collab

Collab na Instagramie to przełomowe narzędzie, które rewolucjonizuje sposób współpracy między twórcami na tej platformie. W przeszłości, pomimo promowania Instagrama przy pomocy różnych metod, wiele postów – oznaczonych w relacjach czy Aktualnościach – umykało uwadze obserwujących. Dzieje się tak, ponieważ użytkownicy często szybko przeglądają te sekcje. Zważywszy na to, że osoby powyżej 25 roku życia spędzają na Instagramie średnio ponad 32 minuty dziennie, łatwo jest przegapić treści.

Jednak z wprowadzeniem funkcji Collab zmienia się sposób, w jaki obserwujący odkrywają nowe treści. Wspólny post na Instagramie stworzony za pomocą Collab wyróżnia się lepszą widocznością. Nazwa użytkownika pojawia się w nagłówku posta, dzięki czemu zarówno post sponsorowany na Instagramie, jak i zwykłe wpisy, zyskują na widoczności. Co więcej, te posty są wyświetlane na siatkach obu użytkowników, co pozwala na współdzielenie liczby wyświetleń, polubień oraz komentarzy.

Funkcja Collab – co ułatwia?

Funkcja Collab na Instagramie ułatwia twórcom nie tylko zwiększenie widoczności ich wspólnych postów, lecz także umożliwia skuteczniejsze docieranie do szerszej publiczności. Dzięki temu narzędziu posty pojawiają się jednocześnie na profilach obu użytkowników, co pozwala dotrzeć do obserwujących obu twórców, zwiększając zasięg i interakcje. To szczególnie istotne w przypadku postów sponsorowanych na Instagramie, gdzie widoczność jest kluczowa. Collab na Instagramie ułatwia również budowanie i utrzymywanie relacji między twórcami. Wspólne posty oraz projekty mogą przyciągać nowych obserwujących, którzy interesują się treściami obu stron.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors