Ankieta

Ankieta na Instagramie to narzędzie, dzięki któremu promowanie Instagrama staje się bardziej odkrywcze! Z jego pomocą możesz zadawać swoim obserwatorom najróżniejsze pytania, by poznawać ich opinie na konkretne tematy. To świetny sposób na zaangażowanie swoich obserwujących na Instagramie, a także ich lepsze poznanie.

Zastanawiasz się, jak zrobić ankietę na Instagramie? To bardzo łatwe! Wystarczy, że stworzysz Instagram Stories, a następnie spośród widżetów wybierzesz ikonkę „ANKIETA”. Gdy w nią klikniesz, na ekranie pojawi się pole do stworzenia ankiety. Na górze dodajesz pytanie, natomiast pod nim możesz wybrać od dwóch do czterech opcji odpowiedzi. Na koniec publikujesz ankietę i czekasz na odpowiedzi. Ankiety na Instagramie dostępne są dla Twoich odbiorców przez 24 godziny, czyli tyle, ile relacja na Instastories. Po tym czasie znajdziesz je w archiwum relacji.

Ankiety to cenne źródło wiedzy o swoich obserwatorach. Pozwolą Ci one dowiedzieć się, czym interesują się osoby, które Cię oglądają. Dzięki temu będziesz w stanie lepiej odpowiadać na ich potrzeby.

Instastories z ankietami cieszą się naprawdę dużą popularnością. Użytkownicy Instagrama bardzo chętnie biorą w nich udział zarówno dlatego, że chcą podzielić się swoją opinią, ale także ze względu na to, że mogą dzięki nim dowiedzieć się, co na dany temat myślą inni, ponieważ wyniki ankiety są widoczne dla każdego.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors