Dziękujemy!

Twoja kampania została przedłużona. Nie musisz już nic robić.

W ciągu 48 godzin otrzymasz od nas mailowe potwierdzenie kontynuacji wraz z fakturą.

Twoja kampania została przedłużona – nie musisz już nic robić. W ciągu 48 godzin otrzymasz od nas mailowe potwierdzenie kontynuacji wraz z fakturą.

Polub nas i zyskaj 100 dodatkowych obserwujących

Polub stronę naszej Agencji Social Media na Facebooku www.facebook.com/wypromujemy, a odwdzięczymy się zdobywając dla Ciebie 100 dodatkowych obserwujących, całkowicie gratis!

Polecaj nas i zgarniaj rabaty (1 polecenie = 10% zniżki)

Znasz kogoś, kto również chciałby rozwinąć swój profil na Instagramie? Poleć naszą Agencję Social Media, a zniżkę otrzymasz Ty oraz profil, któremu nas polecisz:

  • przekaż znajomemu kupon rabatowy „polecenie10”, który obniży cenę jego pierwszego zamówienia o 10%,
  • poproś o wpisanie nazwy Twojego profilu w briefie – w polu „nazwa polecającego profilu”.

Chcesz uaktualnić brief lub zmienić cel kampanii?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a wspólnie omówimy optymalny cel dla Twojej kampanii oraz dobierzemy nową społeczność, która mogłaby zainteresować się profilem.

Jak osiągnąć sukces na Instagramie?

W trakcie kampanii aktywności Twój profil zyskuje nowych odbiorców. Nie poprzestawaj na tym. Z naszego bloga dowiesz się, w jaki sposób wyróżnić swój profil, jakich hashtagów używać oraz co robić, by zwiększyć zaangażowanie pod swoimi wpisami. I wiele więcej.

Opublikowano: 01-03-2021
Jak-wyglada-praca-w-agencji-social-media

Niewiele osób wie, na czym właściwie polega codzienna praca social media managerów i jak sprawiamy, że społeczności na rozwijanych przez nas profilach powiększają się o nowych użytkowników. Wyjaśniamy!

Opublikowano: 30-01-2021

Optymalna-struktura-biogramu-na-instagram

Biogram to jeden z najważniejszych elementów Twojego konta na Instagramie. Warto wykorzystać to miejsce jak najefektywniej i sprawić, że profil przykuje uwagę użytkowników już od pierwszego momentu. Jak to zrobić?

Opublikowano: 18-11-2020
Jak-zwiększyć-zaangażowanie-na-swoim-profilu

Spadły mi zasięgi! Jeszcze niedawno miałam 10 razy więcej polubień niż obecnie! Takie wątki pojawiają się średnio co kilka tygodni na forach i grupach związanych z Facebookiem i Instagramem… od kilku lat. Jak więc zwiększyć swój zasięg?