Bezpieczeństwo naszych klientów jest priorytetem

W trakcie kampanii zapewniamy pełną transparentność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Czego można się spodziewać prowadząc aktywność na więcej, niż jednym urządzeniu?

Czym się różni organiczne pozyskiwanie obserwujących od nieorganicznego wzrostu profilu? Czy obie formy są akceptowane przez Zasady Społeczności i Regulamin Instagrama? W jaki sposób Instagram blokuje aktywność profilu na więcej, niż jednym urządzeniu?

Prowadzenie aktywności na więcej, niż jednym urządzeniu

W trakcie kampanii aktywność profilu prowadzona jest na więcej, niż jednym urządzeniu – w związku z tym na Państwa tablicy co kilka tygodni wyświetli się komunikat o prawdopodobnym dostępie do profilu aplikacji zapewniającej sztuczne polubienia i sztucznych followersów oraz zasugerowana zostanie profilaktyczna zmiana hasła, celem uniknięcia ewentualnej kradzieży konta. Dodatkowa aktywność prowadzona jest przez naszą agencję reklamy, nie ma więc potrzeby zmiany hasła.

Automatyzacja interakcji profilu w stosunku do realnych, autentycznych osób (ruch organiczny) jest w pełni akceptowana przez Zasady Społeczności oraz Regulamin Instagrama, co poświadcza opinia prawna www.wypromujemy.com/bezpieczenstwo. Niedozwolone są natomiast wszelkie sztuczne aktywności (ruch nieorganiczny), m.in. korzystanie z dedykowanych stron czy aplikacji do kupowania sztucznych obserwujących, sztucznych polubień, sztucznych komentarzy. Nieautentyczne konta pochodzą z sieci botów i zawsze są nieaktywne (nikt nie prowadzi na nich ręcznej aktywności w postaci organicznych interakcji czy regularnego publikowania wpisów). Instagram walczy z wszelką sztucznością na swojej platformie i regularnie usuwa tego typu konta (więcej informacji na temat regularnie przeprowadzanych „czystek” fake kont znajdą Państwo w listopadowej prasówce Instagrama).

Co zrobić jeżeli Instagram wymusza zmianę hasła?

1. W przypadku pojawienia się notyfikacji „Your account was compromised” należy dokonać zmiany hasła, a następnie zgłosić powiadomienie firmie Wypromujemy.com.

2. Po dokonaniu zgłoszenia profil zostaje przeniesiony na proxy mobilne (adres sieciowy od dostawcy sieci komórkowej), a aktywność profilu staje się niewykrywalna. Przenosiny następują w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.

Zmiana hasła oraz przenosiny na mobilny adres IP pozwalają zapobiec pojawianiu się powiadomień w przyszłości.

Uwaga: przenosiny na proxy mobilne nie są wymagane, jeżeli powiadomienia narzucające zmianę hasła nie występują.

Wypromujemy.com nie jest aplikacją oferującą sztuczne polubienia czy sztucznych obserwujących

.Kampania aktywności prowadzona przez Wypromujemy.com polega na zwiększeniu autentycznych interakcji w stosunku do realnych osób i niczym nie różni się od aktywności prowadzonej przez człowieka.

Instagram regularnie poszerza swoje zabezpieczenia względem wszystkich zewnętrznych aplikacji – zarówno:

  • niezgodnych z Regulaminem Instagrana i Zasadami Społeczności – na przykład aplikacje czy panele SSM zapewniających sztucznych obserwujących i sztuczne polubienia (ruch nieorganiczny),
  • zgodnych z Regulaminem Instagrama i Zasadami Społeczności – na przykład aplikacje automatyzujące dodawanie wpisów czy wykonywanie interakcji w stosunku do realnych osób (ruch organiczny).

Przenosiny na niewykrywalne proxy mobilne stają się koniecznością w celu uniknięcia dalszych powiadomień narzucających zmianę hasła, natomiast dopóki powiadomienie nie wystąpi – przenosiny nie są wymagane.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Automatyzacja profili Instagram

Konfiguracja sklepów Instagram

Messenger chatboty

Social media marketing dla firm

Skontaktuj się

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

Al. Rzeczypospolitej 4/66

80-369 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

Al. Rzeczypospolitej 4/66, 80-369 Gdańsk

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2019 | Carefully Designed by BrandTailors