Bezpieczeństwo naszych klientów jest priorytetem

W trakcie kampanii zapewniamy pełną transparentność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Czego można się spodziewać prowadząc aktywność na więcej, niż jednym urządzeniu?

Czym się różni organiczne pozyskiwanie obserwujących od nieorganicznego wzrostu profilu? Czy obie formy są akceptowane przez Zasady Społeczności i Regulamin Instagrama?

Prowadzenie aktywności na więcej, niż jednym urządzeniu

W trakcie kampanii aktywność profilu prowadzona jest na więcej, niż jednym urządzeniu – w związku z tym na Państwa tablicy co kilka tygodni wyświetli się komunikat o prawdopodobnym dostępie do profilu aplikacji zapewniającej sztuczne polubienia i sztucznych followersów oraz zasugerowana zostanie profilaktyczna zmiana hasła, celem uniknięcia ewentualnej kradzieży konta. Dodatkowa aktywność prowadzona jest przez naszą agencję reklamy, nie ma więc potrzeby zmiany hasła.

Automatyzacja interakcji profilu w stosunku do realnych, autentycznych osób (ruch organiczny) jest w pełni akceptowana przez Zasady Społeczności oraz Regulamin Instagrama, co poświadcza opinia prawna www.wypromujemy.com/bezpieczenstwo. Niedozwolone są natomiast wszelkie sztuczne aktywności (ruch nieorganiczny), m.in. korzystanie z dedykowanych stron czy aplikacji do kupowania sztucznych obserwujących, sztucznych polubień, sztucznych komentarzy. Nieautentyczne konta pochodzą z sieci botów i zawsze są nieaktywne (nikt nie prowadzi na nich ręcznej aktywności w postaci organicznych interakcji czy regularnego publikowania wpisów). Instagram walczy z wszelką sztucznością na swojej platformie i regularnie usuwa tego typu konta (więcej informacji na temat regularnie przeprowadzanych „czystek” fake kont znajdą Państwo w listopadowej prasówce Instagrama).

Wypromujemy.com nie jest aplikacją oferującą sztuczne polubienia czy sztucznych obserwujących. Kampania aktywności prowadzona przez Wypromujemy.com polega na zwiększeniu autentycznych interakcji w stosunku do realnych osób i niczym nie różni się od aktywności prowadzonej przez człowieka.

Informacja o usuwaniu wszelkich nieautentycznych polubień i obserwujących nie dotyczy więc realnych polubień i obserwujących, którzy zostali pozyskali dzięki zwiększonej aktywności profilu (ruch organiczny). Jeżeli zatem nie korzystali Państwo z aplikacji generujących sztuczny ruch i nie kupowali Państwo sztucznych obserwujących poprzez dedykowane strony internetowe lub aplikacje (ruch nieorganiczny) – podczas kwartalnych cykli usuwania sztucznych kont – nie odnotują Państwo zmniejszenia liczby followersów.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Automatyzacja profili Instagram

Konfiguracja sklepów Instagram

Messenger chatboty

Social media marketing dla firm

Skontaktuj się

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

Al. Rzeczypospolitej 4/66

80-369 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

Al. Rzeczypospolitej 4/66, 80-369 Gdańsk

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2019 | Carefully Designed by BrandTailors