Poznaj opinie o współpracy z naszą Agencją Social Media!

Twórz interakcje z wybraną grupą odbiorców przez 18 godzin dziennie, nie tracąc przy tym ani minuty. Pozwól nam zwiększyć aktywność Twojego profilu, a Ty zdobędziesz popularność i większe zasięgi.

promowanie instagrama firm
Zaufali nam:
Arka medical spa logo
firma bez problemu logo
kolcz majk logo
glos mordoru logotyp
magazyn wesele logo

Kto zyskuje najwięcej?

Wysoka aktywność profilu jest kluczem do sukcesu na Instagramie. Sklepy internetowe, firmy lokalne, marki osobiste oraz blogerzy zyskują najwięcej na zwiększeniu aktywności swoich profili. Ludzie szukają firmy podobnej do Twojej – nie czekaj i daj się znaleźć!

Z zespołem wypromujemy.com współpracuję od 9 lipca 2018 roku. W niecałe 3 lata pozyskaliśmy ponad 30 tysięcy osób zainteresowanych moim profilem! Zamiast przepalania budżetu na promowanie postów na Instagramie – warto jest postawić na kampanię aktywności konfigurowaną indywidualnie przez ekspertów z dziedziny Instagram Marketingu. Liczę na kolejne owocne lata współpracy!

dawid_piatkowski

Dawid Piątkowski @dawidpiatkowski
Autor 13 książek, deweloper, podróżnik www.dawidpiatkowski.com

W ostatnich miesiącach sprawdziliśmy kilka firm oraz narzędzi do przyspieszenia rozwoju naszego profilu. Większość z nich tylko obiecuje, ale nie ekipa wypromujemy.com. Są najlepsi w branży.
Co najlepsze – my spokojnie możemy skupić się na budowaniu realnej więzi z ludźmi nas obserwującymi – a w tle mamy pewność, że ktoś cały czas śledzi zmiany w algorytmach i pomaga nam dotrzeć do nowych osób. Polecam – rezultat przekroczył nasze oczekiwania!

avatar_kolcz_majk

Michał Wawrzyniak @kolcz_majk
Mentor, mówca międzynarodowy i biznesmen, www.kolczmajk.pl

Zależało mi na pozyskaniu nowych klientów z Trójmiasta. W ankiecie dotyczącej współpracy wybrałem cel kampanii „pozyskanie klienta”. Aktywność mojego profilu została skierowana do użytkowników publikujących wpisy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz do użytkowników obserwujących konkurencyjne salony fryzjerskie. Nowi klienci z Instagrama zgłaszają się regularnie!

Paweł Janecki @pawel_janecki
Stylista w Hairmate Gdańsk
www.hairmate.pl

Case study - sieć salonów Artistik Team Warszawa

Zlokalizowana w stolicy Polski sieć salonów fryzjerskich Artistik Team zwiększyła aktywność swojego profilu biznesowego w obrębie Warszawy. Kampania skierowana była do użytkowników publikujących wpisy w tej lokalizacji, które zawierały w opisie wybrane hashtagi. Odbiorcami interakcji były również osoby obserwujące konkurencyjne salony fryzjerskie z Warszawy.

Interakcje z osobami publikującymi wpisy z hashtagiem: #warsawgirl #pięknewłosy #długiewłosy #warszawa

Filtr płci: kobiety, filtr lokalizacji: Warszawa, filtr języka: polski


"Współprace z zespołem ArtistikTeam rozpoczęliśmy 3 miesiące temu. Wówczas profil obserwowało już kilka tysięcy osób, ale pomimo starań firmy - dynamika wzrostu nie była satysfakcjonująca. Po rozpoczęciu kampanii profil odwiedzany był przez blisko 1000 osób tygodniowo, a statystyki profilu wskazały, że byli to przede wszystkim mieszkańcy Warszawy. Należy pamiętać, że Instagram Marketing to nie tylko tworzenie contentu, ale przede wszystkim obranie spójnej strategii i dbanie o wysoką aktywność profilu wśród grupy docelowej. Tutaj wkraczamy my."

Dennis Ostrowski
Social Media Manager, Wypromujemy.com

Rezultaty kampanii po 90 dniach

Ruch z Instagrama stanowił w trakcie kampanii 32% całości wizyt na stronie sieci salonów. W link umieszczony w biogramie profilu klikały przede wszystkim osoby zainteresowane usługami fryzjerskimi na terenie Warszawy - co pozwoliło zwiększyć liczbę klientów.

Po przekroczeniu 10 tys. obserwujących odblokowała się możliwość umieszczenia linków w InstaStories. Dzięki funkcji "przesuń w górę po więcej" firma może teraz przenosić obserwujących na wybraną stronę jednym przesunięciem palca.

ODWIEDZIN PROFILU

KLIKNIĘĆ W STRONĘ FIRMOWĄ

NOWYCH OBSERWUJĄCYCH

POŁĄCZEŃ TELEFONICZNYCH

artistik-team-mockup

Jak rozpocząć kampanię?

$

Krok 1 - Wybierz pakiet

Zdecyduj jaki wariant kampanii jest dla Ciebie odpowiedni. Jeżeli Twój profil jest obserwowany przez mniej niż 1000 osób - wybierz pakiet START lub STANDARD.

$

Krok 2 - Złóż zamówienie

Uzupełnij podstawowe pola w formularzu zamówienia. Upewnij się, że podany przez Ciebie adres e-mail jest poprawny.
$

Krok 3 - Wypełnij brief

Na adres mailowy podany w formularzu zamówienia otrzymasz automatyczną wiadomość. Będzie to krótki brief na temat społeczności Instagrama, do której chcesz dotrzeć.

$

Krok 4 - Rozpoczęcie kampanii

W ciągu 48 godzin od odesłania briefu otrzymasz mailowe potwierdzenie rozpoczęcia kampanii wraz z instrukcjami dot. współpracy.

Cennik

Dołącz do grona ponad 1000 aktywnych klientów z Polski i zagranicy!
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie wymagamy umów abonamentowych.

Dołącz do grona ponad 1000 aktywnych klientów z Polski i zagranicy! Możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie wymagamy umów abonamentowych.

*Szacunkowy czas trwania kampanii to od 3 do 5 tygodni. Liczba pozyskanych obserwujących prezentowana w poszczególnych pakietach jest wartością gwarantowaną. Promocja profilu nie zakończy się przed uzyskaniem wyniku docelowego kampanii. 

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors