Metoda mother-child

Metoda zwiększania popularności profilu głównego poprzez profile pomocnicze (ang. mother-child method) staje się coraz bardziej popularną metodą zwiększania zasięgu – także w Polsce.

Stworzymy nowy kanał komunikacji, który wspomoże lejek sprzedażowy Twojej firmy.

Najskuteczniejsza metoda zwiększania zasięgu profilu głównego na Instagramie

Metoda mother-child polega na stworzeniu od pięciu do piętnastu profili pomocniczych (profile córki), które poprzez publikację/repostowanie treści oraz automatyczne kreowanie interakcji wśród wybranej społeczności Instagrama – generują ruch i kierują go na profil główny (profil matka) lub na wybraną stronę internetową.

Metoda ta jest metodą najbardziej czasochłonną, wymagającą odpowiedniej infrastruktury automatyzacyjnej. Efekty promocji profilu głównego, firmy, usługi lub strony internetowej zostają zwielokrotnione przez liczbę profili pomocniczych. Im więcej profili pomocniczych – tym lepsze efekty promocji.

Jakie działania wchodzą w skład mother-child method?

 Strategia mother-child polega na wygenerowaniu jak największego ruchu na Instagramie w celu przetransferowania odbiorców na profil główny i/lub na konkretną stronę internetową.

Co wchodzi w skład metody?

I. Stworzenie sieci nowych profili pomocniczych w oparciu o wybraną formę (np. profile typu funpage, profile dodatkowe, zbiory zdjęć) lub zakup kilkumiesięcznych kont i ich modyfikacja. Każdy profil-córka otrzyma indywidualne bio, a po kilku dniach oznaczenie profilu-matki.

II. Publikowanie wpisów o określonej tematyce przez profile-córki z otagowaniem profilu-matki oraz dobranymi hashtagami, w tym hashtagiem firmowym.

III. Repostowanie wpisów z profilu matki przez profile córki z otagowaniem profilu-matki (możliwe po kilku tygodniach od rozpoczęcia promocji).

IV. Automatyczne obserwacje, cofnięcia obserwacji, polubienia wpisów, komentarze z oznaczeniami profilu-matki ze wszystkich profili córek (np. „Czy to to samo miejsce, które odwiedziłeś @mother?” dla profilu z niszy podróżniczej).

Nasza agencja reklamowa jako jedyna firma w Polsce posiada własną infrastrukturę niezbędną do skutecznej promocji w oparciu o metodę mother-child.

Zaczynając od numerów telefonów na potrzeby weryfikacji profili oraz otrzymywania kodów SMS Instagram, po serwery proxy typu datacenter oraz mobilne LTE.

 

Cennik

Dołącz do grona ponad 300 aktywnych klientów z Polski i zagranicy!
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie wymagamy umów abonamentowych.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Messenger chatboty

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

Skontaktuj się

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

Al. Rzeczypospolitej 4/66

80-369 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

Al. Rzeczypospolitej 4/66, 80-369 Gdańsk

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2020 | Carefully Designed by BrandTailors