Jak promować firmę na Instagramie?

Zwiększ popularność profilu Twojej marki na Instagramie, korzystając z usług naszej agencji social media.

Proponujemy profesjonalną kampanię aktywności, która jest najlepszym sposobem na wypromowanie konta firmowego w mediach społecznościowych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pakietów promocji, które obejmują pozyskiwanie nowych followersów i nieustanną interakcję z nimi. 

Zaufali nam:
Arka medical spa logo
firma bez problemu logo
kolcz majk logo
glos mordoru logotyp
magazyn wesele logo
artistik-team-mockup

Dotrzyj do nowych odbiorców. Sprzedawaj.

Jeśli nie jesteś dobrze zorientowany w branży social media to nie wiesz jak promować konto firmowe na Instagramie tak, by działania przynosiły pożądane rezultaty. W przeciwieństwie do Facebooka popularność Instagrama nieustannie rośnie, dlatego to przede wszystkim na nim należy prowadzić skuteczną kampanię aktywności. Już w ciągu pierwszych dni zapewnimy Ci nowych obserwujących należących do Twojej grupy docelowej.

Precyzyjne targetowanie

Algorytm targetowania interakcji na podstawie m.in. zainteresowań, lokalizacji, wieku, płci, zachowań, języka.

Niski koszt

Wydatki na reklamę na Instagramie nie muszą być wysokie, żeby kampania mogła osiągnąć zakładany poziom rentowności.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pozyskani użytkownicy są prawdziwi i pochodzą z Polski?

Tak. Obserwujący pozyskiwani na skutek kampanii aktywności są realni i pochodzą wyłącznie z Polski. Jeżeli obserwujący mają pochodzić z zagranicy - w briefie w sekcji "język odbiorcy" należy wskazać język angielski, zamiast języka polskiego.

Zyskujesz zatem kilkuset potencjalnych klientów każdego miesiąca. Zwiększona intensywność interakcji prowadzonych na Instagramie pozwala profilom prywatnym i biznesowym pozyskać nowych i zainteresowanych treścią odbiorców z wybranej grupy lub branży.

Czy kampanie aktywności są bezpieczne?

Tak. Kreowanie aktywności z innymi użytkownikami Instagrama nie łamie Regulaminu, ani Zasad Społeczności Instagrama. Jest to naturalna forma rozwoju profilu. Sprawdź na www.wypromujemy.com/bezpieczenstwo.

Kto będzie odbiorcą interakcji mojego profilu?

Społeczność, do której chcesz docierać aktywnością swojego profilu określisz w briefie, który otrzymasz automatycznie w momencie złożenia zamówienia.

W briefie prosimy o podanie 10 profili, które obserwuje Twoja grupa docelowa (np. profile konkurentów lub ciekawych osób z branży).

Ze wskazanych w briefie profili bazowych z Twojej branży pobierzemy pulę kilku tysięcy uzytkowników, z którymi Twój profil będzie tworzył interakcje w trakcie kampanii. W zależności od wybranego celu – pulę te rozszerzymy o źródła ogólnotematyczne, charakteryzujące się wysokim współczynnikiem follow-back (cel: szybki wzrost obserwujących) lub o dodatkowe źródła z Twojej branży (cel: pozyskanie klienta).

Pula osób do interakcji zostanie odpowiednio przefiltrowana (interakcje z profilu inicjowane są wyłącznie w stosunku do osób, które spełniają odpowiednie kryteria). Na pulę osób do interakcji nakładane są adekwatne filtry, m.in.: filtr płci, filtr języka, filtr aktywności, filtr liczby obserwowanych kont, filtr konieczności posiadania zdjęcia profilowego, filtr zakazanych słów w biogramie). W ten sposób dotrzesz wyłącznie do jakościowych użytkowników.

Czy mój profil nie zostanie doładowany sztucznymi obserwującymi?

Nie, wszystkie pozyskane osoby są realne.

Nie sprzedajemy sztucznych followersów. Kupowanie sztucznych obserwujących jest zabronione przez Regulamin oraz Zasady Społeczności Instagrama.

Promujemy konta na Instagramie w naturalny sposób poprzez zwiększenie aktywności profilu wśród wybranej społeczności Instagrama. W konsekwencji profil zostaje zauważony przez innych użytkowników i pozyskuje realny ruch.

Na czym polega cykl unfollow?

Cykl unfollow pozwala cofnąć obserwacje udzielone w trakcie kampanii, dzięki czemu rezultatem kampanii jest większa liczba obserwujących, a nie obserwowanych kont.

Skuteczna promocja konta Twojej firmy

Od lat algorytm Instagrama nie sprzyja pozyskiwaniu nowych followersów. Nawet 70% publikowanego tam contentu nie dociera do żadnych odbiorców. Aby wypromować na nim firmę należy nie tylko publikować ponadprzeciętne treści, ale przede wszystkim wchodzić w interakcje z użytkownikami zainteresowanymi Twoją branżą. Jest to praca praktycznie na cały etat, natomiast zgłaszając się do nas – oddelegujesz nam proces tworzenia aktywności na swoim profilu, dzięki czemu nie stracisz cennych godzin.  

Kupowanie sztucznych obserwujących na Instagramie to zły pomysł – sztuczne konta nigdy nie prekonwertują na klienta i nie zareagują na Twoje wpisy. Dlatego prowadząc kampanię aktywności skupiamy się wyłącznie na realnych odbiorcach, będących potencjalnymi klientami Twojej firmy.

Jak promujemy firmy na Instagramie?

Kampanię marketingową Twojego konta firmowego poprzedza wnikliwa analiza grupy docelowej oraz Twojego profilu na Instagramie. Dzięki dokładnemu poznaniu grona Twoich odbiorców utworzymy scraping list, czyli listę osób do nawiązywania interakcji. W trakcie opracowywania zestawienia bierzemy pod uwagę takie zmienne dotyczące odbiorców jak płeć, język, liczba wpisów, bieżąca aktywność oraz zainteresowania.

Oferowana przez nas kampania aktywności polega na tworzeniu codziennej aktywności z potencjalnymi odbiorcami znajdującymi się na opracowanej wcześniej scraping list. Dokonujemy tego poprzez udzielanie polubień ich wpisom oraz poprzez obserwacje ich profili. Do wyboru oddajemy dwie metody prowadzenia aktywności – ręczną i automatyczną. Pierwsza metoda jest bardziej precyzyjna, podczas gdy druga jest bardziej efektywna finansowo. 

Dzięki codziennej aktywności osoby, z którymi weszliśmy w interakcję dowiedzą się o istnieniu Twojej firmy i wezmą udział w jego życiu. Twoim zadaniem będzie systematyczne tworzenie wartościowego contentu i umieszczanie go na profilu.

Jak rozpocząć kampanię?

Przejdź przez cztery krótkie kroki procesu zamówienia i resztę pozostaw nam. Jako Twój partner zadbamy o to, by nie przekraczać bezpiecznych limitów codziennej interakcji na Instagramie, poprowadzimy nadzór nad kampanią i zoptymalizujemy ją pod kątem wyników. Na końcu otrzymasz od nas raport, w którym znajdziesz wszelkie informacje dotyczące rezultatów kampanii.

$

Krok 1 - Wybierz pakiet

Zdecyduj jaki wariant kampanii jest odpowiedni dla Twojego profilu. Jeżeli Twój profil obserwuje mniej, niż 1000 osób – wybierz pakiet START lub STANDARD.

$

Krok 2 - Złóż zamówienie

Uzupełnij podstawowe pola w formularzu zamówienia. Upewnij się, że podany przez Ciebie adres e-mail jest poprawny.
$

Krok 3 - Wypełnij brief

Na adres mailowy podany w formularzu zamówienia otrzymasz automatyczną wiadomość. Będzie to krótki brief na temat społeczności Instagrama, do której chcesz dotrzeć.

$

Krok 4 - Rozpoczęcie kampanii

W ciągu 48 godzin od odesłania briefu otrzymasz mailowe potwierdzenie rozpoczęcia kampanii wraz z instrukcjami dot. współpracy.

Cennik

Dołącz do grona ponad 1000 aktywnych klientów z Polski i zagranicy!
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie wymagamy umów abonamentowych.

Dołącz do grona ponad 1000 aktywnych klientów z Polski i zagranicy! Możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie wymagamy umów abonamentowych.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Systemy interakcji

Audyt i prowdzenie profili

Wiadomości powitalne

Konfiguracja sklepów Instagram

Social media marketing dla firm

zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do odbiorców na Instagramie!

SKONTAKTUJ SIĘ

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Agencja Reklamowa BrandTailors

ul. Lęborska 3b (Biurowiec Starter)

80-386 Gdańsk, Polska

NIP 561-153-80-85

ING Bank Śląski 96 1050 1764 1000 0092 5536 5653

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera

Zyskaj wiedzę na temat skutecznego docierania do nowych odbiorców na Instagramie!

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk (Biurowiec Starter)

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2024 | Carefully Designed by BrandTailors