Najczęściej zadawane pytania

Proces zamówienia

Złożyłem zamówienie. Kiedy rozpocznie się promowanie?

Logowanie profilu Klienta do systemu następuje w 24 godziny od odesłania kompletnego briefu lub opłacenia zamówienia przy przedłużaniu współpracy o kolejny okres.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, faktury VAT przesyłane są na adres mailowy podany w formularzu zamówienia.

MARKETING AFILIACYJNY

Czy istnieje program partnerski?

Tak, współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami fizycznymi.

Za każde polecenie naszych usług otrzymują Państwo 10% wartości zamówienia.

Działanie algorytmu

Czy znajomi/klienci zauważą, że korzystam z automatyzacji?

Nie. Rozpoznanie czy dany profil korzysta z automatyzacji nie jest możliwe dopóki wyłączona jest funkcja auto-komentowania, której nie zalecamy.

Tworzony przez nas algorytm w coraz bardziej naturalny sposób wspiera codzienne działania na Instagramie, jednocześnie będąc niedostrzegalnym dla innych użytkowników Instagrama.

Dzięki funkcji unfollow Twój profil będzie obserwował w trakcie trwania kampanii jedynie około 400 profili więcej, niż zwykle.

Czy istnieje limit hashtagów?

Nie ma limitów hashtagów, jednakże im bardziej precyzyjnie są dobrane, tym promowanie profilu jest bardziej efektywne, a jakość nowych obserwujących – wyższa.

Zwiększając aktywność swojego profilu wśród wybranej społeczności na Instagramie rekomendujemy skupienie się na około 5 wybranych hashtagach. W takim przypadku interakcje będą inicjowane z osobami, które opublikują wpis zawierający co najmniej jeden z tagów. W przypadku większej liczby hashtagów – pozyskani obserwujący będą pochodzić z różnych społeczności Instagrama.

Na czym polega funkcja unfollow?

Funkcja unfollow uaktywnia się drugiego dnia współpracy i automatycznie cofa udzielone obserwacje sprzed 24 godzin.

Cykle unfollow (ze wstrzymaniem funkcji follow) przeprowadzane są w wybrane dni w przypadku zwiększenia się dysproporcji obserwujących do obserwowanych.

Cykle unfollow z wyłączeniem funkcji follow wykonujemy także w ostatnie dni promowania, by w ostatnim dniu współpracy Państwa profil obserwowały wyłącznie osoby z białej listy.

Czy istnieje funkcja komentowania?

Tak, jednak nie zalecamy jej używania. W nawiązaniu do panujących trendów na Instagramie – nasza agencja przyjęła politykę maksymalizowania podobieństwa aktywności na profilach naszych Klientów do działań zwykłego człowieka. Staramy się, by algorytm w coraz bardziej naturalny sposób wspierał codzienne działania na Instagramie, jednocześnie będąc niedostrzegalnym dla innych użytkowników Instagrama.

Jedyną funkcją, po której można poznać, że profil korzysta z automatyzacji jest funkcja auto-komentowania. W zdecydowanej większości auto-komentarze są postrzegane przez innych użytkowników Instagrama jako spam. Regulamin Instagrama zakazuje tego typu praktyk – więcej na ten temat mówi porada prawna wypromujemy.com/bezpieczenstwo.

Czy muszę korzystać z wszystkich funkcji systemu?

Nie, po złożeniu zamówienia każdy Klient dokonuje wyboru w przesłanym briefie jakie funkcje systemu mają być aktywne. Zalecamy używanie funkcji follow, unfollow i like. Wówczas zasięgi konta są największe.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Czy mogę promować swój profil taniej lub za darmo?

Tak, dzięki naszemu programowi lojalnościowemu mogą Państwo promować profile taniej lub całkowicie za darmo.

Polecenie naszych usług 1 osobie = rabat 10% na promowanie Państwa profilu (polecenie 10 osobom pozwala promować profil całkowicie za darmo – w oparciu o maksymalne ustawienia).

Rabat ważny jest tak długo, jak polecona osoba korzysta z promowania..

Pozyskani obserwujący

Czy pozyskani obserwujący są realni?

Tak, wszystkie pozyskane osoby są realne. Nie sprzedajemy followersów – botów. Promujemy konta na Instagramie w naturalny sposób poprzez zwiększenie aktywności na koncie.

Czy sprzedajecie pakiety like lub followersów?

Nie. Nasza Agencja Reklamy zajmuje się wyłącznie inicjowaniem interakcji (pakiet START i STANDARD), a także pełnym zarządzaniem profilami firmowymi (pakiet PREMIUM).

Bezpieczeństwo

Czy algorytm jest bezpieczny?

Tak. W celu zagwarantowania naszym Klientom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa zespół prawników opracował opinię prawną, która potwierdza całkowitą legalność automatyzacji i jej akceptację przez Instagram. Sprawdź na www.wypromujemy.com/bezpieczenstwo.

Działanie algorytmu przypomina aktywność człowieka. System dla każdego klienta konfigurujemy w ten sposób, by nie przekroczyć bezpiecznych limitów ustanowionych przez Instagram i wykonywać akcje w dynamicznie zmieniających się interwałach czasowych.

Czy wymagany jest dostęp do konta?
System inicjuje interakcje w imieniu profilu Klienta, dlatego niezbędne są dane wymagane do jego zalogowania.
Czy moje dane są bezpieczne?
Zgodnie z zasadami przetwarzania danych RODO hasło przesyłane jest za pomocą bezpiecznego protokołu HTTPS i przechowywane na szyfrowanym serwerze. Dane przekazywane w związku z realizacją zamówienia nie są udostępniane osobom trzecim, publikowane ani ujawniane w jakikolwiek inny sposób.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy częscią Agencji Reklamowej BrandTailors (www.brandtailors.pl), projektującej i nadzorującej kampanie marketingowe w sieciach społecznościowych zarówno dla jednoosobowych firm czy marek osobistych, jak i grup kapitałowych.

Dostarczamy Klientom najwyższą jakość w rozsądnej cenie według wypracowanych strategi oraz sprawdzonym rozwiązaniom.

Powierzone zadania realizujemy z pasją oraz dbałością o najmniejsze szczegóły, mając na uwadze cele Klienta oraz wyniki prowadzonych kampanii.

 

Co zyskasz dzięki automatyzacji?

Od 600 do nawet 3000+ potencjalnych klientów każdego miesiąca. Zwiększona intensywność interakcji prowadzonych na Instagramie pozwala profilom prywatnym i biznesowym pozyskać nowych i zainteresowanych treścią odbiorców z wybranej grupy lub branży.

Wyobraź sobie, że dodajesz post z hashtagiem #kawa, który zostaje polubiony przez Starbucks. To nowoczesny sposób prowadzenia interakcji firm ze swoimi klientami, które przekładają się na silniejsze relacje i wzrost sprzedaży.

Nasz zespół pracuje nad wzrostem popularności Twojego konta, a Ty jedynie dodajesz posty, dbając o ich jakość i treść. Aby osiągnąć taką aktywność na Instagramie – musiałbyś spędzać przy nim 24h na dobę.

WYPROMUJEMY.COM

Technologie marketingowe

Automatyzacja profili Instagram

Konfiguracja sklepów Instagram

Messenger chatboty

Social media marketing dla firm

Skontaktuj się

tel. 731 647 648

e-mail: biuro@wypromujemy.com

Al. Rzeczypospolitej 4/66

80-369 Gdańsk, Polska

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Strona używa cookies. Czytaj więcej

Skontaktuj się

tel. 731 647 648, biuro@wypromujemy.com

Al. Rzeczypospolitej 4/66, 80-369 Gdańsk

Należymy do Grupy Reklamowej BrandTailors

NIP: 561-153-80-85

Copyright 2019 | Carefully Designed by BrandTailors