Dziękujemy!

Na adres mailowy podany przez Ciebie w formularzu zamówienia dostarczyliśmy krótki brief do wypełnienia. Jeżeli nie widzisz wiadomości – przejrzyj folder ze spamem.

1. Sprawdź pocztę e-mail i odeślij wypełniony brief

Odpowiedz na nasze pytania zawarte w briefie. W przypadku jakchkolwiek wątpliwości – skorzystaj z instrukcji (link zawarty jest we wstępie briefu) lub skontaktuj się z nami. Przemyślany brief jest podstawą skutecznej kampanii.

2. Otrzymasz mailowe potwierdzenie aktywacji usługi wraz z fakturą

W przeciągu 48 godzin od odesłania wypełnionego briefu przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia.

3. Otrzymasz podsumowanie kampanii na dwa dni przed jej zakończeniem

48 godzin przed zakończeniem zamówionego okresu kampanii prześlemy Ci podsumowanie promocji. Znajdziesz w nim między innymi wyniki oraz dalsze rekomendacje dotyczące rozwoju profilu.

Jak zatrzymać nowych obserwujących?

O tym jak zadbać o dobre pierwsze wrażenie na Instagramie oraz jak przekształcić nowych obserwujących w wiernych klientów – przeczytasz na naszym blogu.

Jak pozyskać followersów na Instagramie w 10 krokach

Na Instagramie obecnych jest ponad miliard osób, w tym 8 milionów Polaków. Wśród tak olbrzymiej społeczności nie jest łatwo się wyróżnić, zostać obserwowanym przez tysiące ludzi i przekształcić popularność w zyski. Jak więc się przebić?

Dlaczego warto promować profil firmowy na Instagramie

Firmy wykorzystują Instagram do zwiększania zasięgu w mediach społecznościowych, wpływania na decyzje zakupowe oraz zdobywania nowych klientów. Dlaczego firmy przenoszą się z Facebooka na Instagram? Ma na to wpływ wiele czynników. 

Jak skutecznie promować swój profil na Instagramie

W jaki sposób wypełnić brief dotyczący kampanii aktywności w taki sposób, by precyzyjnie dotrzeć do jakościowych odbiorców?  Wytłumaczymy to na prostym do zrozumienia przykładzie firmy lokalnej – salonu sukien ślubnych.