Dziękujemy!

Na adres mailowy podany przez Ciebie w formularzu zamówienia dostarczyliśmy krótki brief do wypełnienia. Jeżeli nie widzisz wiadomości – przejrzyj folder „społeczności” lub „spam”. 

1. Sprawdź pocztę e-mail i odeślij wypełniony brief

Odpowiedz na nasze pytania zawarte w briefie. W razie jakchkolwiek wątpliwości – skorzystaj z instrukcji (link zawarty jest we wstępie briefu) lub skontaktuj się z nami. Przemyślany brief jest podstawą skutecznej kampanii.

Jeżeli przedłużasz kampanię o kolejny okres – ponowne przesyłanie briefu nie jest konieczne.

2. Otrzymasz mailowe potwierdzenie aktywacji usługi wraz z fakturą

W ciągu 48 godzin od odesłania wypełnionego briefu przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia.

3. Na dwa dni przed zakończeniem otrzymasz wiadomość z wynikiem promocji

48 godzin przed zakończeniem zamówionego okresu kampanii prześlemy Ci podsumowanie promocji. Znajdziesz w nim między innymi wyniki oraz dalsze rekomendacje dotyczące rozwoju profilu.

Jak zatrzymać nowych obserwujących?

O tym jak zadbać o dobre pierwsze wrażenie na Instagramie oraz jak przekształcić nowych obserwujących w wiernych klientów – przeczytasz na naszym blogu.

Jak pozyskać followersów na Instagramie w 10 krokach

Na Instagramie obecnych jest ponad miliard osób, w tym 8 milionów Polaków. Wśród tak olbrzymiej społeczności nie jest łatwo się wyróżnić, zostać obserwowanym przez tysiące ludzi i przekształcić popularność w zyski. Jak więc się przebić?

Dlaczego warto promować profil firmowy na Instagramie

Firmy wykorzystują Instagram do zwiększania zasięgu w mediach społecznościowych, wpływania na decyzje zakupowe oraz zdobywania nowych klientów. Dlaczego firmy przenoszą się z Facebooka na Instagram? Ma na to wpływ wiele czynników. 

Jak skutecznie promować swój profil na Instagramie

W jaki sposób wypełnić brief dotyczący kampanii aktywności w taki sposób, by precyzyjnie dotrzeć do jakościowych odbiorców?  Wytłumaczymy to na prostym do zrozumienia przykładzie firmy lokalnej – salonu sukien ślubnych.