Dziękujemy!

Brief dotyczący poszczególnych opcji systemu automatyzacji został dostarczony na adres mailowy podany przez Ciebie w formularzu zamówienia. 

1. Sprawdź pocztę e-mail i odeślij wypełniony brief

Odpowiedz na 14 prostych pytań zawartych w briefie. W przypadku jakchkolwiek wątpliwości – skorzystaj z instrukcji (link zawarty jest we wstępie briefu) lub skontaktuj się z nami. Przemyślany brief jest podstawą skutecznej kampanii.

2. Otrzymasz mailowe potwierdzenie aktywacji usługi wraz z fakturą

W przeciągu 24 godzin od odesłania nam briefu przystąpimy do logowania profilu i konfiguracji kampanii. Otrzymasz od nas mailowe potwierdzenie aktywacji usługi. Opisujemy w nim:

  • jak wygląda współpraca podczas kampanii,
  • rekomendacje co do częstotliwości publikowania wpisów i relacji,
  • metody śledzenia efektów kampanii,
  • program rabatowy i system poleceń.

3. Dwa dni przed zakończeniem kampanii otrzymasz raport z wynikami

48 godzin przed zakończeniem zamówionego okresu kampanii prześlemy Ci podsumowanie promocji. Znajdziesz w nim między innymi wyniki oraz dalsze rekomendacje dotyczące rozwoju profilu.

Jak zatrzymać nowych obserwujących?

W trakcie trwania kampanii Twój profil będzie odwiedzany przez setki potencjalnie zainteresowanych osób tygodniowo. Jak sprawić, by jak najwięcej z nich zostało na Twoim profilu na dłużej? O tym jak zadbać o dobre pierwsze wrażenie na Instagramie oraz jak przekształcić nowych obserwujących w wiernych klientów – przeczytasz na naszym blogu.

Jak pozyskać followersów na Instagramie w 10 krokach

Na Instagramie obecnych jest ponad miliard osób, w tym 8 milionów Polaków. Wśród tak olbrzymiej społeczności nie jest łatwo się wyróżnić, zostać obserwowanym przez tysiące ludzi i przekształcić popularność w zyski. Jak więc się przebić?

W jaki sposób promować profil firmowy na Instagramie

Firmy wykorzystują Instagram do zwiększania zasięgu w mediach społecznościowych, wpływania na decyzje zakupowe oraz zdobywania nowych klientów. Dlaczego firmy przenoszą się z Facebooka na Instagram? Ma na to wpływ wiele czynników. 

Jak poprawnie zautomatyzować swój profil

W jaki sposób wypełnić brief i dobrać takie ustawienia systemu automatyzacji, by precyzyjnie dotrzeć do jakościowych odbiorców?  Wytłumaczymy to na prostym do zrozumienia przykładzie firmy lokalnej – salonu sukien ślubnych z Bydgoszczy