Dziękujemy!

Na adres mailowy podany przez Ciebie w formularzu zamówienia dostarczyliśmy krótki brief. Jeżeli nie widzisz wiadomości – przejrzyj folder „społeczności” lub „spam”.

1. Sprawdź pocztę e-mail i odeślij wypełniony brief dot. promocji Twojego profilu

Odpowiedz na nasze pytania zawarte w briefie. W razie jakchkolwiek wątpliwości – skorzystaj z instrukcji (link zawarty jest we wstępie briefu) lub skontaktuj się z nami. Przemyślany brief jest podstawą skutecznej kampanii. Jeżeli przedłużasz kampanię o kolejny okres – ponowne przesyłanie briefu nie jest konieczne.

2. Otrzymasz mailowe potwierdzenie aktywacji usługi wraz z fakturą

W ciągu 48 godzin od odesłania wypełnionego briefu przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia. Potwierdzenie aktywacji kampanii prześlemy drogą mailową, załączając instrukcje dotyczące współpracy. 

3. Dwa dni przed końcem kampanii otrzymasz wiadomość z wynikiem

Przed zakończeniem zamówionej przez Ciebie kampanii otrzymasz od nas podsumowanie promocji. Znajdziesz w nim między innymi wyniki oraz dalsze rekomendacje dotyczące rozwoju Twojego profilu.

Jak osiągnąć sukces na Instagramie?

W trakcie kampanii aktywności Twój profil zyskuje nowych odbiorców. Nie poprzestawaj na tym. Z naszego bloga dowiesz się, w jaki sposób wyróżnić swój profil, jakich hashtagów używać oraz co robić, by zwiększyć zaangażowanie pod swoimi wpisami. I wiele więcej.

Narzędzia-do-planowania-postów-min

Dobrze zaplanowany content to klucz do sukcesu na Instagramie. Tworzenie postów z wyprzedzeniem pozwoli Ci nie tylko zadbać o systematyczność, ale i zaoszczędzić sporo czasu. Poznaj najlepsze narzędzia, które pomogą rozwinąć Twój profil. 

Optymalna-struktura-biogramu-na-instagram

Biogram to jeden z najważniejszych elementów Twojego konta na Instagramie. Warto wykorzystać to miejsce jak najefektywniej i sprawić, że profil przykuje uwagę użytkowników już od pierwszego momentu. Jak to zrobić?

Jak-zwiększyć-zaangażowanie-na-swoim-profilu

Spadły mi zasięgi! Jeszcze niedawno miałam 10 razy więcej polubień niż obecnie! Takie wątki pojawiają się średnio co kilka tygodni na forach i grupach związanych z Facebookiem i Instagramem… od kilku lat. Jak więc zwiększyć swój zasięg?